Si shan me duar deputeti në parlament

February 24, 2016 22:32

Si shan me duar deputeti në parlament

Seanca e parlamentit të Maqedonisë mbrëmë ka qenë arenë sharjesh dhe inatesh mes pozitës dhe opozitës Maqedoni.

Në rend dite ishte shpërndarja e parlamentit, por deputetët e VMRO-DPMNE, BDI dhe PDSH e penguan këtë duke votuar për shtyrjen e shpërndarjes, njofton Telegrafi.

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Krsto Mukovski i tregonte gishtin e mesëm kolegut të tij nga LSDM Sugareski në momentin kur ai po ulej në vendin e tij pas fjalimit nga foltorja kryesore e parlamentit.

Deputeti Mukovski e ka mohuar këtë duke thënë se nuk ka pasur qëllim të nxjerrë gishtin e mesit.

February 24, 2016 22:32
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*