VIDEO: Si ta lodhësh gruan me punë shtëpie deri në pikën që…

October 9, 2018 22:52

VIDEO: Si ta lodhësh gruan me punë shtëpie deri në pikën që…

Mund të jesh indiferent deri në fund, të luash me celular apo të shohësh video, ndërsa bashkëshortja është duke u marrë me punët e shtëpisë.

Por kjo nuk mund të vazhdojë gjatë, dhe as përgjithmonë.

Zëri i revoltës ngrihet, dhe po ashtu ngrihet edhe…. bishti i fshesës.

v.l/ Dita

October 9, 2018 22:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*