Hysni Kapo, Enver Hoxha, Mehmet Shehu and Ramiz Alia (far right).Gani Xhengo

Enver Hoxha dhe Mehmet Shehu

January 3, 2018 16:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*