Sipas shenjës tuaj të horoskopit, këto janë vendet ku duhet të kaloni muajin e mjaltit

September 13, 2018 18:03

Sipas shenjës tuaj të horoskopit, këto janë vendet ku duhet të kaloni muajin e mjaltit

Dasma është një nga ngjarjet më të lumtura në jetë. Muaji i mjaltit, nga ana tjetër, ka për qëllim të jetë pa stres si ju dhe partneri juaj kaloni kohë së bashku.

Pra, si e zgjidhni vendin tuaj ideal të muajit të mjaltit?

Yjet gjithashtu kanë shumë për të thënë për karakterin tuaj dhe vendin më të mirë, ku ju mund të kaloni muajin e mjaltit.

Këtu janë 12 destinacione që do t’iu lënë absolutisht pa frymë se ku duhet të kaloni muajin e mjaltit sipas shenjës tuaj të zodiakut.

Dashi- Kamboxhia dhe Laosi

Demi – Hawaii

Binjakët – Spanjë

Gaforrja – Tajlandë

Luani -Tahiti

Virgjëresha – Indi

Peshorja – Austri

Akrepi – Indonezia

Shigjetari – Afrikë

Bricjapi – Republika Dominikane

Ujori- Islandë

Peshqit- Marok

M.H/ Dita

September 13, 2018 18:03
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*