Situata e rënduar me plehrat, gjobitet kryetarja e Bashkisë së Sarandës

August 13, 2018 10:46

Situata e rënduar me plehrat, gjobitet kryetarja e Bashkisë së Sarandës

Inspektorati i Mjedisit gjobiti me 1 milion Lekë të vjetra kryetaren e Bashkisë së Sarandës, Florjana Koka.

Kjo e fundit u gjobit për mosmenaxhim të mbetjeve në qytet, ndërsa 500 mijë Lekë është masa administrative e vendosur ndaj firmës së pastrimit.

Situata e keqe me plehrat në qytetin bregdetar bëri që Inspektoriati i Mjedisit të marrë masa për përmirësimin e kësaj gjendje.

o.j/dita

August 13, 2018 10:46
Komento

6 Komente

 1. Arben August 13, 11:44

  Pordhe me rigon.

  Reply to this comment
 2. kati August 13, 12:21

  GABIM SHPREHJA “gjobiti kryetaren e Bashkisë së Sarandës”
  SHPREHJA E DUHUR “gjobiti qytetarët e Sarandës”
  Kryetares as që i plas trapi për gjobën. Se mos do ta paguaj nga paga e saj.

  Reply to this comment
 3. Messerschmidt August 13, 12:45

  Sranda eshte deshtimi shqiptar. Nga nje perle eshte bere ne nje asfiksi sociale dhe deshtim psikologjik i tmerrshem.

  Reply to this comment
 4. Dashamiresi August 13, 12:47

  Demi moral eshte shume me i madh se ai materjal per K / Bashkjaken. Me vjen keq per kete. Administroje qytetin si te paret e Tu shtepite e tyre Zonja Floriana. I njoh mire te paret e Tu,per te cilet kam patur dhe kam respekte. Saranda eshte shtepia jote deri sa je ne kete poste. Mos lejo asnjeri dhe mos prano asnje justifikim nga vartesit e Tu, per ato qe quhensi vijza te kuqe ne sherbim te popullit, qe te besoje detyren qe ke.

  Reply to this comment
 5. Pylli i Kodres August 13, 14:39

  TE NA RROJE KOCO KOKEDHIMA QE NA POFTISI KETE PLEHRE

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*