Situata e vështirë nga moti i keq, Meta: Po i ndjek me vëmendje masat që po merren

November 30, 2017 17:08

Situata e vështirë nga moti i keq, Meta: Po i ndjek me vëmendje masat që po merren

Presidenti Ilir Meta thote se po e ndjek nga afer dhe me vemendje situaten e krijuar nga moti i keq dhe masat që po merren për tejkalimin e saj në disa zona të përmbytura.

“Jam duke ndjekur me vëmendje të veçantë situatën e krijuar si pasojë e motit të keq dhe masat që po merren për tejkalimin e saj në disa zona të përmbytura.

Solidarizohem me banorët e këtyre zonave dhe punonjësit e Emergjencave Civile duke apeluar angazhim maksimal për sigurinë e jetës dhe të pronës”, shkruan Meta ne nje postim ne FB.

November 30, 2017 17:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*