Sizmiologu: Do ketë sërish goditje me intensitet të lartë

November 27, 2019 18:20

Sizmiologu: Do ketë sërish goditje me intensitet të lartë

 

d.a. / dita

November 27, 2019 18:20
Komento

3 Komente

 1. x November 27, 20:07

  zoti Duni je bere si fallxhor ti Cim Peka
  .
  ra nuk ra termeti ti barazimin e ke ne xhep
  .
  a ju ka shkuar ndonje here mendja se ashtu si krijohen orteqet e bores kur dikush leviz ne maje te malit…me plasjet tmerresisht te medha per kerkimin e naftes sa nedisa vende zonen e Fierit eshte care toka dhe shtepite
  .
  ndiqni plasjet dhe lekundjet ne trekendeshin Vlore-Berat Durros

  Reply to this comment
 2. ALEX November 27, 20:48

  Ky qenka njeri negativ. I keq ne shpirt dhe kriminel. Nga idjotsia apo ndergjegja nuk e percaktoj dot. Por kur termetet nuk parashikohen pse nxit terre te njerzit

  Reply to this comment
 3. fery November 27, 20:53

  Pse ne Japoni termetet jane te intezitetit shume me te madhe ( deri ne 8 te shkalle Ruhterit , kurse ndertesat dalin pa asnji demtim…?
  Pse nuk u drgjuan kesillat dhe sygjerimet te inxhijeres Bozo dhe eksperteve tjere mbi rwspektimin e kushteve urbanistike te ndertimit por , gjitha wevetite shqiptare u bene pjese e mafjes se ndertimit dhe mafjeve tjera te shtetit shqiptar..?
  Kushe do te jepe pergjegjesi tani per 32 persona qe humben jeten dhe tjere qe mundbtr nxirren nga grrmadhat..?
  Ne japoni gjithe pergjegjesit do te kishin be vetevrasje ( harakiri )

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim