Po nuk iu pre koka gjarprit

January 31, 2014 15:17

Po nuk iu pre koka gjarprit

SMS në DITA

Në 0689073730

Me veshë e figurë i ripamë dhe ridëgjuam ngjarjet tragjike të 21 Janarit, e dëgjuam edhe kryekriminelin S.B.Dilema. Pyetja ime është: janë burra apo meshkuj këta të maxhorancës, që s’vënë dot pas hekurave perversin, kriminelin, hajdutin me çizme S.Berisha? S’ka qetësi ky vend po s’iu pre koka gjarprit të pagjumë.

 

January 31, 2014 15:17
Komento

1 Koment

  1. nina February 1, 09:32

    tamam, keshtu eshte, ai me shume ngjan me nje gjarper nga syte!Duhet prere koka sa nuk eshte vone!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*