Skandal i medias bullgare me Partizanin

July 5, 2017 22:33

Skandal i medias bullgare me Partizanin

Diçka e paprecedente ka ndodhur në Burgas të Bullgarise, ku gjendet i akomoduar ekipi i Partizanit, për ndeshjen e kthimit të Europa League kundër Botev Plovdiv.

Pavaresisht se të gjitha mediat vendase kanë qenë të lajmëruara për orarin dhe aksesin e tyre ne stërvitje dhe mandej konferencën për shtyp me lojtaret e klubit shqiptar, askush nuk ka qene prezent. As një gazetar apo kameraman gjate stërvitjes dhe për me tepër gjatë konferencës për shtyp.

VIP SPORT ka mesuar ne menyre ekskluzive, fal gazetarit te derguar në Bullgari. Për më tepër, ju publikojnë edhe foton e derës së konferencës, e cila ka qenë e mbyllur, për shkak se nuk u paraqit asnjë gazetar.

Një skandal i medias bullgare, për të cilën ende nuk mund të arrihet në konkluzionin nëse vjen prej amatorizmit të tyre profesional, apo një ndienjë racizmi ndaj një klubi shqiptar./VipSport/

July 5, 2017 22:33
Komento

1 Koment

  1. Arber Iliri July 6, 02:52

    Hahaha, varini hejbet, mos e merni kaq seriozisht, mbase jane me pushime.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*