Skandali i CEZ, prokuroria thërret Genc Rulin si dëshmitar

February 6, 2018 18:14

Skandali i CEZ, prokuroria thërret Genc Rulin si dëshmitar

Prokuroria thërret ish-ministrin në qeverinë “Berisha”, Genc Ruli për çështjen e CEZ.

Ish-ministri do të pyetet si person që ka dijeni për privatizimin e CEZ.

Gjykata e Tiranës i la detyrë prokurorisë të marrë në pyetje disa emra, mes tyre edhe djalin e ish-kryeministrit, Shkëlzen Berisha. e.k/dita

February 6, 2018 18:14
Komento

6 Komente

 1. Dallavera nëpër zyra, dallavera në pazar, dallavera me të huaj, dallavera me shqiptar' Vetëm, vetëm dallavera, dhe në dëm të këtij vendi që ju rriti, që ju ngriti, që ju ngopi, që ju dendi! February 6, 18:29

  Keta jane peshq te medhenje Do te kete grep rrjeta te forat per ti kapur, sepse dhembet e ketyre peshqeve jane te medhenje ! Mund te penetrojne dhe te lene mbrapa hijen !
  Shpresojme sukse ne kapjen e peshqeve te medhenje !
  Shqiperia ka shume shume shume !

  Reply to this comment
 2. Shefqet Cela February 6, 21:05

  HAJER ISHALLA!
  Thote turku.

  Reply to this comment
 3. LORA February 7, 11:08

  Ky rul-fytyrberdunglla eshte i pari i peshkaqeneve te 25 viteve te fundit.
  Hetimi dhe ndeshkimi ekzemplar i tij do te jete,per mua bango-prova e nisjes se besueshme te drejtesise se re.Ndeshkim quaj konfiskimin deri ne centeze te cdo pasurie jo legale dhe rrasjen e tij pa kthim tek ”shtate penxheret”.

  Reply to this comment
 4. perkthyesi February 7, 12:55

  Per kete eshte folur qe heret per korrupsion, por eshte treguar finok, duke u rreshqitur ngjarjeve! S’eshte cudi qe dhe kete here t’u shpetoje grepave!

  Reply to this comment
 5. Adih February 7, 14:26

  Optimiste ,o shqiptare te vuajtur e te vjedhur deri ne palce . Eshte ceshtje kohe , kane marre fund ,peshqit e medhenj , peshkaqenet dhe balenet .Kujtuan fshataret bark pa ngopur ,se u derdh vai nlakna e u be deti kos . Do i konfiksohen edhe pasurite , ne ndertime ,vila rezorte e hotele ne bregdet dhe parate e zeza neper banka . Kete e ka mare ne dore SHBA dhe BE . Dhe nje faleminderit te madh ketyre ,se te ishte per ne kokpalaret dele qorre ,keta bandille te PPSH te ndare ne tresh do jetonin per jete te jeteve si pashallare . Tani mbajeni o fshatare budallenj te babazitur ..

  Reply to this comment
 6. Koli February 7, 18:06

  Kudo ku ka duart Ruli eshte pune e piset.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim