Skandali seksual, babai i 20-vjeçares: Jam në gjak me Shukri Xhelilin

May 23, 2016 13:11

Skandali seksual, babai i 20-vjeçares: Jam në gjak me Shukri Xhelilin

Aqif A., babai i 20-vjeçares Anisa A. që ishte protagoniste në video-skandalin seksual të ish-kryebashkiakut të Peshkopisë, ka deklaruar se është në gjak me Shukri Xhelilin pasi ka abuzuar me vajzën e tij.

Në një prenoncim për News24, Aqif A. thotë se i ka çuar fjalë sipas Kanunit, familjes së Shukri Xhelilit, ku e njofton se pa asaj që ka bërë me të bijën e tij, është tashmë në gjak.

Babai i vajzës ka pohuar gjithashtu se pas publikimit të video-skandalit, i kanë hequr djalin nga puna pa asnjë motiv.

Ai është shprehur se fëmijët do t’i dërgojë jashtë shtetit dhe vet do të rrijë në Peshkopi. Sa i përket publikimit të videos, babai i 20-vjeçares thotë se nuk është bërë pishman që vajza e tij e bëri publike si ngjarje.

May 23, 2016 13:11
Komento

10 Komente

 1. drini May 23, 14:39

  Ne baze te kanunit duhet ti vrasesh te dy, edhe Shukriun edhe vajzen tende. Keshtu qe, me mire ti kerkosh parate qe i takojne vajzes tende per sherbimin qe i afroi klientit. Sepse edhe te perfitosh nje vend pune tjeshte duke hapur shalet eshte e denueshme…

  Reply to this comment
 2. nuk ka tym pa zjarr May 23, 17:44

  O qifo. Rri or plak ha i cop buke dhe mesoe familjen mos bohet kobure ne duart e politikaneve. Lere gjakun dhe shukriun ne hallin qe e futi jotbije me vrastaret ylli rakipi dhe sali berisha per ti shpetuar drejtesise. Lexo no i liber o qifo te moresh vesh se cbohet

  Reply to this comment
 3. Punetori May 23, 17:51

  Ik mor budall´ e mblidh kurvat qe ke ne shtepi dhe , leri keto deklarata ´cubash´, se per trimni ti te rruan bythen ! Te ishe burre zakoni ti , nuk te behej vajza prostitute , bile me ndihmen e mamit te saj d.m.th te sat´shoqeje !
  Na dlike edhe ne gazete ti , pa le ! Ik ere mshifu !

  Reply to this comment
 4. Korabi May 23, 18:47

  Ti A qi fe

  E dije shume mire qe vajza jote e zuri punën me

  Bythe.

  Ti A qi fe

  E dije mire qe jot Bije po shkonte ne Tirane per

  te Montuar vidio Skandalin.

  Po te ishje burrë Malsie nuk e lejoje vajzën te

  shkonte e te bënte porno

  Faji yt eshte me i madh se i shukes..

  Ti nuk je burrë Malsie.

  Ti je Burre Kurverie.

  Ti e dije shume mir se vajza jote e ndolli zagarin

  per ne Hotel.

  Vidoja u dha me dëshirën e vajzës dhe me

  vullnetin tend.

  Tash po te djeg Bitha.

  Ti e di se burri lahe me nje pike uji dhe tyj spo

  te lan as Drini,

  Shkove Ti A qi fe te gazetare dhe u the qe

  mileti te bënte SEHIR Vajzn tende.

  Kanuni nuk i lejon këto gjera.

  Ti A qi fe je pa kanun. dhe Dibranet po ta vene

  Hune.

  TURP TE KESH KUR PERMEND GJAK PER ATE

  QE TI E MONTOVE ME FAMIJEN TATE.

  Dibranet nuk do ngatërrojnë Isuf Xhelilin me Familjen tate Lavire.

  TURP TE KESH KUR PERMEND GJAK

  Reply to this comment
 5. Tekila May 23, 18:59

  ME SHUME U NGOP GOPI SE SA TOPI.

  Reply to this comment
 6. Evita Peroni May 23, 19:37

  Ne fakt e tepruan shumeeee! me Shukriun, per mendimin tim edhe vajza tende o Aqif, qe ti na wenke kaq krenar per te duhet te merret e pandehur!!!! Ajo eshte bere viktime me pagese dhe ia kane paguar cenimin e privatesise dhe ajo ka cenuar privatesine e dikujt tjeter! Double check! Nuk do shume mend per ta kuptuar qe eshte paguar jot bije per konsum politik, dhe mediatik, mos harroni se ne raste te tilla Media is Dirty! – E paskrupullt, derrmuese! Vajza eshte njesoj si ato ketu ne USA – Sugar Babies for Sugar Dadies! Vajza te thote kush e rekrutoi dhe e Pagoi… Se cfare ndodh pasketaj nuk e mendoi….. Vajza tende u verbua nga paraja…. Cudia me madhe tre dite zgjat moj vajza e Aqifit qe e bere Aqifin te jete ne gjak!!! Vajza tende Aqif eshte 20 vjece, e afte per te kryer veprime mendore e fizike! Seksuale! E afte per te qene edhe nene! Pra ajo gjithcka e ka bere me vetedije e koshience – eshte si puna e atij shoferit qe i fut nen dore nje 5 mije lekshe policit rrugor, dhe quhet tentative per ta korruptuar, por polici i denoncon dhe e arreston( ne disa raste) – pra kjo pellumbesha tende 20 vjecare ofroi seksin- se per ate u rekrutua dhe u pagua nendore, – ngjasme per vend pune – por qe ne realitet eshte kurth politik dhe eleminues per Shukriun! ! Se Shukri dhe Shukrije, Pango dhe Pangiste, ka me oke ne te gjitha aspektet e jetes shqiptare. Ajo nuk eshte 18 vjet e poshte qe quhet adoleshente dhe u genjye! Se po te ishte 14, 15, 16, e 17, quhet pedofili ose perversistet! Po ajo sikunder e thashe eshte 20 vjece CAPABLE per seks! Shukriu nuk e detyroi asaj i desh qejfi dhe pagesa e majme nendore qe u perdor vajza ne rastin konkret, Po qe se denohen duhet te dy: vajza per korrupsion pasiv Shukriun thjesht per shperdorim detyre!

  Reply to this comment
 7. Katharina die Große.Madona prej Sauku May 23, 20:37

  Or Aqif pllugu.
  Per çfar je ne gjak me Shukun tine??
  Goces i ishte fry dhe Shukes i ishte ngref.
  Ajo u fut ne pune dhe Shukja e hongri nga mbrapa vetem se i kishte brekt e grisme.
  Edhe Rilindas dhe me vrym kjo gja nuk shkonte.
  Mblidh trut e krese dhe mos boj tellallin,se je i dhjem komplet.

  Reply to this comment
 8. Shukri Gopi May 24, 00:14

  Shukriu te rrije ne burg se e ka hak, kurse Aqifi t’ja leje ne dore shtetit kete pune, me deklaratat e gjakut shkohet ne burg per kanosje per vrasje.Sa per Shukriun ti japi nje here sumen Aqifit dhe lahet .

  Reply to this comment
  • Arturi May 24, 01:09

   Hahaha … 🙂
   Fjalia e fundit i ve kapak te arte “kanunit” te A-Qifes.
   A-Qifi ka nje kusht: Shuk(u)riu te kete te veshura breket “me kondicioner”! 🙂

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim