“S’ke shpëtim sa të jem unë gjallë”. Fjalët që çuan në polici Eni Çobanin

October 3, 2018 14:19

“S’ke shpëtim sa të jem unë gjallë”. Fjalët që çuan në polici Eni Çobanin

Avokatja dhe juristja e njohur, Eni Çobani, ka përfunduar në polici, pasi ka kërcënuar nusen e klientes së saj në gjyq.

Mësohet se Çobani i është drejtuar shtetases Rudina Islamaj me fjalët. “Deri në momentin që unë do jem gjallë nuk ke shpëtim, do më kesh nga pas gjithë jetën”, i ka thënë avokatja qytetares në gjyq.

Pas këtyre fjalëve, Rudina Islamaj telefonoi policinë, të cilët shoqëruan në komisariat për sqarime Eni Çobanin.

Çobani është avokatja e shtetases Merushe Makri, e cila në vitin 2016-të u përfshi në një konflikt me ish-nusen e djalit të saj, Rudina Islamaj. Sherri mes tyre u bë publik edhe në rubrikën “Shihemi në  gjyq” që drejton Çobani, ku vjehrra akuzoi nusen se e kishte rrahur dhe nxjerrë nga banesa.

b.m. / dita

October 3, 2018 14:19
Komento

4 Komente

 1. Deshmitar y October 3, 16:23

  Kur fillon te pelqen vetja. Fenomen shqiptar. Prandaj enveri I binte kokes se merrnin kot

  Reply to this comment
 2. xhani October 3, 17:29

  kete fytyre e hoqen me ceremoni nga Ministria e Drejtesise pasi “vodhi” kompjuterin e vet

  Reply to this comment
 3. mirel October 3, 22:01

  Ne fakt audio tregon qe Eni nuk i ka bere asnje lloj shantazhi
  Bile e ka paralajmeruar te mos perdori cimke se eshte e kundralighshme

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim