Skënderbeu-Tirana, sfidë edhe në tribuna

December 13, 2013 12:42

Skënderbeu-Tirana, sfidë edhe në tribuna

Skënderbeu-Tirana do të jetë një ndeshje plot emocione si brenda në fushë ashtu dhe jashtë saj, ndoshta më teper do jetë në tribuna, duke parë gjendjen kritike të klubit të Tiranës dhe të jemi realist nuk do jetë aq e fortë perballë ekipit kampion të Skënderbeut. Por në tribuna çdo gjë do jetë e barabartë: “Fanatics” ndoshta të pakët në numër në transfertën e Korçës do përballen me “Ujqërit e Dëborës”, të cilët përgjatë gjithë javës kanë përgatitur koregrafitë kundër Tiranës.

Do të jetë një përballje dhe shfaqje që nuk duhet humbur dhe për shkak të historikut që keto dy tifozeri kanë patur në sfidat midis tyre.

December 13, 2013 12:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*