“Skifteri” shqiptar u plagos pasi u hodh nga kati i tretë

October 27, 2015 21:04

“Skifteri” shqiptar u plagos pasi u hodh nga kati i tretë

Një shqiptar është arrestuar në Itali me akuzën e vjedhjes së banesave. Altin Tota, 25 vjeç, është vënë në pranga nga policia italiane.

Sipas medieve vendase, Tota dhe një bashkëpunëtor i tij po kryenin një vjedhje në një banesë në Albinea (Reggio Emilia), por pasi kanë dëgjuar se në zonë kishte mbërritur policia, ata janë hedhur nga kati i tretë i shtëpisë.

Tota ka mbetur i plagosur pas hedhjes nga lartësia, ndërsa shoku i tij ia ka dalë të largohet.

October 27, 2015 21:04
Komento

1 Koment

  1. Asnjeansi October 28, 18:18

    Si nuk e vrane dhe kete hajdut , te shkonte ne djall . Shqiptare , race e felliqur .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*