Skoci 1-0 Shqipëri, ndëshkohemi në nisje të pjesës së dytë

September 10, 2018 21:57

Skoci 1-0 Shqipëri, ndëshkohemi në nisje të pjesës së dytë

 

Po luhet në “Hampden Park” ndeshja mes Skocisë dhe Shqipërisë.

Kuqezinjtë vijnë në këtë takim, nga një fitore në shtëpi ndaj Izraelit në kuadër të Ligës së Kombeve, ndërsa skocezët vijnë nga një humbje 0-4 në miqësore ndaj Belgjikës.

Rezultati u mbyll barazimin në pjesën e parë të lojës, ndërsa në minutën e dytë të pjesës së dyti rezultati kaloi në favor të vendasve.

Steven Naismith ka shfrytëzuar mjaft një krosim nga e majta për të dërguar mes rrëmujës një top pas shpinës së Strakoshës, vetëm pak sekonda pas fillimit të pjesës së dytë.

l.h/ dita

September 10, 2018 21:57
Komento

1 Koment

  1. FSHF September 10, 22:44

    Sot eshte hequr sinjali televiziv nga kanalet e TV per shqiptaret.Qofshi te mallkuar.Na keni perzene femijet nga Shqiperia tani po mendojme te ikim dhe ne prindrit e tyre. A ka organe qe kontrollojne leshimin e sinjalit televiziv. A eshte qeveria ne poziten e vet per te ruajtur interesat e popullit apo eshte ne krah me hajdutet dhe shfrytezuesit. Kam 2 dekodera ne shtepi tani duan nje tjeter sepse keshtu u pelqen atyre qe bejne kete tregeti Turp, vjedhje dhe ofendim per kete popull.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin