Skrapar, 32-vjeçari pëson atak kardiak sapo hyn të lahet në lumë

July 20, 2015 23:56

Skrapar, 32-vjeçari pëson atak kardiak sapo hyn të lahet në lumë

Një 32-vjeçar ka humbur jetën aksidentalisht në lumë në Skrapar. Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Potom, kur i riu kishte hyrë për t’u larë në dhe sipas policisë ka pësuar një atak kardiak sapo ka pasur kontaktin e parë me ujin.

Viktima është identifikuar nga policia dhe ai quhet Daniel Shahinaj.

July 20, 2015 23:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?