“S’më ka ardhur asnjë platformë”, Meta replikon me Ramën: Që ti gënjen nuk është lajm as për të huajt!

May 22, 2020 14:23

“S’më ka ardhur asnjë platformë”, Meta replikon me Ramën: Që ti gënjen nuk është lajm as për të huajt!

Ilir Meta ka vijuar replikat në distancë me Edi Ramën, pasi ky i fundit iu përgjigj në Twitter.

Më herët kryeministri tha se nuk ka marrë asnjë propozim nga presidenti. Meta deklaroi më herët se një platformë u ishte dërguar qeverisë, opozitës dhe ambasadorëve më 8 prill.

Ndërkohë ai shkruan:

“Që Platforma për Integrimin Europian (Non Paper) i është paraqitur Ambasadores së SHBA që më 8 prill 2020 është FAKT. Që Rama GËNJEN nuk është më lajm as për të huajt” – thotë Meta.

 

l.h/ dita

May 22, 2020 14:23
Komento

6 Komente

 1. Arben May 22, 14:31

  Opo sqaroni popullin, me paratë e të cilit majmeni, more kriminelë, litari ju pret, bashkë me ambasadorët.

  Reply to this comment
 2. Mahmut shqiptari May 22, 14:58

  O LIKE FLORIRI qe ti po e organizon kete llum e di gjith bota te shpetosh veten dhe gruan dhe ato qe ke vjedhur

  Reply to this comment
 3. Genjeshtra eshte Art ! May 22, 15:05

  Gjithe bota e di qe kasta politike shqiptare ( me te gjithe oborin e vet ) eshte e degjeneruar mashtruese dhe genjeshtare te pakten shumica e shqiptareve, te larguar dhe brenda territorit Shqiptar !
  Genjeshtra eshte Art per te kap pushtetin, per ta mbajt pushtetin dhe per ta ndare pushtetin !!

  Reply to this comment
 4. o shkerdhate president shteti nuk o muhabete pazaresh droge qe bo ti me klanet e tuja .Nqs ja ke cu ajo vertetohet May 22, 15:26

  apo i tha nepermjet medies koksimetriku cepanit .

  imagjinoi ku i degjeron shtetin ne muhabete rrugesh

  o fshatar kapti pa rrurr Qytetar ti s’bohesh kurre !

  BOTA E DINTE SE CDO TI BONOI SHQIPERISE

  SALIH BERISHA DHE KY MUTI CEPANIT

  PRANDAJ I PRUNE NE PUSHTETE SI PRESIDETE

  E KM –

  KTA INJORANTE ME NJI KULTURE E SJELLJE

  MESJETARE !

  ———
  KJO ISHTE LOJAAAAAAAAAAAAAA E MIQVE TANE

  ILUZIONISTE QE TA ZHDUKIN DEMOKRACINE DHE

  DREJTESINE SI ME MAGJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply to this comment
 5. kasemi May 22, 16:46

  Qe je kokrra e hajdutit kete e dine te gjithe ne shqiperi dhe jashte saj, qe je mashtrues e genjeshtar ordiner edhe kete e dime te gjithe, por edhe qe je kriminel e grabites edhe kete e dime te gjithe. Tani perpiqesh te shkaterrosh edhe shtetin, por sigurisht per fat kemi edhe aleatet e ketij vendi qe ti kane futur kembet ne nje kepuce dhe nuk po te lene te besh xhap per te shpetuar lekuren tende dhe te kumbarit tend. Qelbesirat duhen hedhur na kanalin e plehrave e te perfundojne ne landfille.

  Reply to this comment
 6. alphade May 22, 17:43

  Nje pyetje nga salla: Zoti President kush nga Ju politika-
  net shqiptar nuk genjene ?! Do ishte nje sihariq MAKRO-
  ZMIK sikur te gjenim qofte edhe nje nga Ju qe te thote
  vetem nje te vertete !!! Per interesat tuaja plackitese Ju
  jeni gati te vrisni edhe ate qe Ju pjelle. Prandaj e beni gji-
  the kete lufte,jo sepse Ju dogj barku per nje Teater Talla-
  zhi porse prapa ketij “sebepi” fshihen interesat e Juaja
  madhore : shpetimi me cdo kusht e mjet pasurise marra-
  mendese te pasurise qe keni vene jo me djerrsen e ballit
  por me kacakllek, vjedhje,grabitje,plackitje. Ju,zoti Ilir,
  me “nickname” apo “alias” , “Floriri” duhet t’i shpjegoni
  shqiptareve,permes Vettingut ku e cuat thesarin e BSH ?
  Me ze dhe figure Ju, zoti President duhet t’i pergjigjeni D.
  Priftit atje ku eshte dhe 3 milion shqiptareve rushvetin
  prej 700 mije Eurosh te thata ?! Vetem keto dy fakte duke
  injoruar krejtesisht mekatet e tjera aq te medha sa “Baba
  Tomorri” Ju duhet te zhdukeni nje here e pergjithemone nga skena politike dhe te luani rolin Osman Gazepit, apo
  “Bajlozit” ! Ju tash duhet te ishit ne REC !!! Per kushtet e
  Shqiperise,anakronike me Europen, eshte domosdosh-
  meri qe perkohesisht te rivendoset denimi kapital duke
  qene se Shqiperia nuk eshte ende Europe ! Nese ka nje
  politikan te ndershem me Shqiperi duhet qe t’i ulet ne gju-
  nje Europes she civilizuar qe kupoles politike shqiptare qe numurohen me gishtat e dores t’i hapet nje “Nurem-
  beg I Ri per kete race hajdutesh e kriminelesh. Ky nuk eshte ekstremizem ! Kesaj I thone Drejtesi ! Nje Kromue-
  lli Ja vlen nje “LUTJE” ne Kishen Protestante !
  Shpresat,te fundit qe humbasin, jane te depozituara te
  Zonja KIM, Ambasadore e SHBA ……!!!!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim