SMS-ja/ Enno Bozdo dikton protestën për këndin e lojërave te Liqeni

March 24, 2016 11:32

SMS-ja/ Enno Bozdo dikton protestën për këndin e lojërave te Liqeni

Edhe pse një grup aktivistësh po qëndrojnë prej një jave dezhurn tek Liqeni ku po ndërtohet këndi i lojrave për fëmijë, grafiku i protestave duket se diktohet nga zyrat e PD.

Enno Bozdo me sa duket është ngarkuar për koordinimin e tyre dhe grafikun e protestës.

Përmes një sms që sot i çon Bashës, Bozdo raporton përse duhet ta anulojnë protestën dhe kur duhet ta fillojnë. Për këtë kërkon dhe njoftimin e strukturave të PD.

5

March 24, 2016 11:32
Komento

3 Komente

 1. MERCENAR 5 LEKSHA March 24, 14:22

  PO DILNI DHE JU O POPULL QORR QE JENI PRO KETIJ KEND LOJRASH PER FEMIJET TUAJ,,,, NUK BESOJ QE 10 LOQE ATJE TEK KENDI PLOTESOJNE MIRATIMIN E QYTETAREVE TE TIRANES,,, BESOJ SE KA DHE PRO PER KENDIN E LOJRAVE,,, PSE JA LINI FATIN E ZBAVITJES E ARGETIMIT TE FEMIJEVE TIAJ KETYRE PARAZITEVE DHE MERCENAR TE BLERE NGA POLITIKA,,,,DILNI O QYTETAR QE JENI PRO KETIJ KENDI LOJRASH PER FEMIJET,,, DHE TE SHIKOJME SE KUSH JAN ME SHUME ,KETA 10 MERCENAR APO QYTETAR TE THJESHT TE TIRANAS QE KERKOJNE TE ZBAVISIN DHE TE ARGETOJNE FEMIJET E TYRE,,,,, NDOSHTA E KUPTOJNE DHE FILLOJNE DHE VEN PANOLINA QE MOS TU DUKET URINA NEPER PANTALLONA,,, DERRI EGER DO PLUMB,,,,

  Reply to this comment
 2. ble-ta March 24, 16:24

  O Dita o gjynafqare, po nese ekziston nje kauze e drejte dhe opozita proteston kjo gje e ben kauzen e padrejte ??!!
  Deri ne kete pike ka arritur tredhja e medias ??? Po si nuk doli nje gazetar nga Dita (sa per te mashtruar publikun qe eshte e pavarur) dhe te thote te verteten qe NDERTIMI TEK PARKU I LIQENIT ESHTE JO VETEM I PALIGJSHEM POR EDHE I TURPSHEM, ESHTE NJE NDERTIM QE DO LAJE BORXHIN QE I KA BIZNESIT PS-ja per fushtat luksoze me tapet njgyre violet qe shtronte Eri i fiqve. KAQ
  Sa per enonon me dy n ne e dime shume mire qe ishin ata qe hapen gropen maremendese poshte diges se liqenit por nuk duhet te harojme se ate grope e kishte e gjithe klasa politike nga bluja, violet, roze, e kuqe, e qe duke i bashkuar bejne nje te ZEZE TE MADHE
  Nuk ka rendesi kush proteston po perse protestojne. Dita -bejuni pak me dinjitet -paraja shkon dhe vjen po mos i leni vend vetes t’ju neverisin dhe te kujtoheni si gazeta 55 dhe si mjerani Bari Fall-iu

  Reply to this comment
 3. SB March 24, 23:17

  Aaaaaaaaa, po mirr. Si ka dale ky mesazh? Kush e ka dorëzuar mesazhin tek Gazeta Dita? A mos është përgjuar vallë EB dhe Lulëzim Basha? Si janë përgjuar, me urdhër të kujt dhe për cfarë arsye?
  Ky është skandal…..të përgjosh opozitën. Ne e dimë se çfarë opozite kemi, problemi është që po na del mut edhe qeveria së bashku me bashkinë. 😉

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim