“Me lejen e Allahut tani kam dëshirë të të shijoj”

March 3, 2016 16:44

“Me lejen e Allahut tani kam dëshirë të të shijoj”

Mësuesi i Lavdrim Muhaxherit dhe shumë kosovarëve të tjerë, që kanë marrë rrugën drejt Sirisë, del të mos jetë ai që nxënësit e tij e mendonin.

Ish-imami gjilanas i xhamisë “El Kuddus”, Zekrija Qazimi, ndërsa bënte indoktrinimin e të rinjve dhe dërgimin e tyre për të luftuar në ISIS, gjente kohë edhe për një femër, pavarësisht se ishte i martuar.

Në vazhdën e përgjimeve që kanë të bëjnë me imamin, gazeta “Express” ka botuar sot mesazhe që vërtetojnë aferën e hoxhës me një grua të divorcuar.

Nga komunikimet telefonike të vitit 2013, del se “hoxha i devotshëm”, që tani ndodhet në burgun e sigurisë së lartë në Gërdovc, kishte një lidhje jashtë martesore.

Hoxha 36-vjeçar, baba i katër fëmijëve, pasi kryente obligimet e tij si klerik i fesë myslimane, udhëtonte pothuajse çdo ditë nga Gjilani për në Prishtinë, për të takuar të dashurën e tij, të cilën nuk hezitonte edhe ta financonte.

sms1-620x113 sms2-620x157 sms3-620x137 sms4-620x145 sms5-620x145

March 3, 2016 16:44
Komento

5 Komente

 1. Po,Po March 3, 17:05

  TE GJITHE DERRAT,NJE TURI KANE , PAVARESISHT “BESIMIT” QE I PERKASIN , PETKUT QE VESHIN E FJALEVE QE THONE QE TE GJITHE JANE HIPOKRITE .

  Reply to this comment
 2. Samiu March 3, 17:09

  Po cfare ti komentosh ketij?….Pfu!

  Reply to this comment
 3. Ceco March 3, 22:00

  I shkreti i kish vajtur mendja per kocmandi

  Reply to this comment
 4. vertetesia March 4, 01:51

  More idiot e kaluar idiotit po cte duhet qe predikon fene e armikut tone 500 vjecar.Ju si puna jote duheni kalbur ne burgje ose perzene per ne turqi apo ne djall te shkoni. Ju zente haka e e te madhit Skenderbe qe luftoi si trim per vendin e tij kunder hordhive turke.Jashte trojeve tona ketyre delnxhinjve e tru shpelareve.

  Reply to this comment
 5. Aqo March 4, 04:05

  Kjo tregon se sa besimtar jane shqiptaret.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*