Sondazhi/ Shqiptarët më shumë pëlqejnë të pasmet e femrave

December 13, 2014 09:47

Sondazhi/ Shqiptarët më shumë pëlqejnë të pasmet e femrave

Ueb-faqja më e popullarizuar me përmbajtje pornografike falas, “Pornhub”, përmes një ankete ka vendosur të gjej përgjigjen në pyetjen e madhe: cilat shtete, qytete dhe vende mund të qëndrojnë më gjatë duke shikuar pornografi, përcjellë zeri.info.

Dhe ajo që për ne është më e rëndësishme në këtë anketë, është se janë përfshirë edhe vendet, pra popujt e Ballkanit.

Sa i përket shqiptarëve, si ata të Shqipërisë, po ashtu edhe ata të Kosovës, ata kalojnë mesatarisht 7 minuta e gjysmë pa ndërprerë në një faqe pornografike, çka është e barabartë me kroatët, derisa boshnjakët dhe serbët kalojnë rreth 7 minuta, transmeton zeri.info.

Por një fakt tjetër interesant që del nga kjo anketë, është se shqiptarët më së shumti i pëlqejnë videoxhirimet ku në plan të parë janë të pasmet.

December 13, 2014 09:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*