Sopranoja e famshme u jep fund thashethemeve për ndarje (FOTO)

July 21, 2019 10:54

Sopranoja e famshme u jep fund thashethemeve për ndarje (FOTO)

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës disavjeçare. Por gjatë një emisioni televiziv, Inva reagoi për herë të parë duke e mohuar një gjë të tillë.

“Unë për këtë lajm nuk jam pyetur fare. Madje, kam qenë me pushime dhe nuk e dija fare që kjo gjë kishte ndodhur. Isha e shkëputur edhe nga telefoni, por një mikesha ime po insistonte duke më telefonuar.

Ajo ma dha lajmin, por unë e anashkalova, pasi po të kërkosh në Google gjen shpesh lajme për ndarjen time. Nuk e di kush e do një gjë të tillë, por nuk ka ndodhur akoma dhe për këtë e siguroj publikun. Unë e anashkalova, por nuk e dija që ky lajm kishte marrë një bujë kaq të madhe”, është shprehur ajo gjatë intervistës.

Ndërsa pak orë më parë sopranoja u ka dhënë fund përfundimisht këtyre thashethemeve duke postuar një foto me bashkëshortin e saj, ku shfaqen të përqafuar dhe më të lumtur se kurrë.

j.l./ dita

July 21, 2019 10:54
Komento

3 Komente

 1. Ah dhe kta ! nuk soportojne pak Shaka :P July 21, 13:29

  media ka ne dor tashme Serverin Show “Kamera e Fshehte” haha .

  Ok. nqs do t’i referoheshim seriozishte ksaj qe deklaron Inva eshte vertet Skandal ,ti prishesh Lumturine nji qifti
  kaq interesant !
  Ka pas raste qe te tilla Lajme jane ber te qellimeshme ,me shkaktu Infrakte.
  Imagjino sekur Danja te ishte prekur nga kjo goditje dhe
  perfunduar ne Spital hej !

  Hec e merre vesh pastaj c’mund te thonin pas .ikjes se Dane-s. Media te vdes dhe te ngjall sot .
  Eshte e padrejt qe medie te shkaterroj lumturin e nji qifti –
  Diku tjeter te ishte dikush tjeter ne vend te Inva Mulos qe s’ka nevoje per pare ,(se dihet ajo Danarrami ka plot ) i kishte hudh ne gjyqe Medien dhe i kerkokonte Miljona hej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Lerini mer te tjeret te jetojne jeten e tyre si i pelqen .
  Ne dhoma te ndara apo krevat dopjo .

  Un e kuptoj kte shoqeri kosumi sot ,qe pa pak thashetheme s’duron dot

  e i lsho goja long ,
  pooor aaaaaama jo ti futesh kaq thell asaj hapsire

  Private .O !

  sa ju pelqejn ndarjet juve te Medies mo ?

  po ku do gjej Danja nji yll si Inva mo .
  leqe thuj esht ne pikpytje nse i knoi apo jo bilibili
  ne kte moshe -hahahahah

  se rreshkitem edhe ne padashje ne Thashetheme

  hahahah qenkan dreq kto thashethemet vertet ,

  te kendeshme hahahah
  pak humor s’demto asnji .sidoqofte .

  I uroj qiftit shtrengime nga cdo an te pashqit ne cdo kohe e shume Lumturi padyshim

  Reply to this comment
 2. demo July 22, 19:41

  Tek foto e fundit kush jane personat ?
  Zonja kuqalashe mos eshte bashkeshortja me kurore e z.Ramadani?

  Reply to this comment
 3. Aleksander Thana July 22, 19:55

  “Sopranoja e famshme” !? Ku, kur ?
  Nuk ka asnje dyshim se soprano e famshme duhet thene me plote gojen per ate qe eshte e tille dhe qe e pohon gjithe bota e kultures operistike, E.Jaho.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*