Sot ceremonia mortore e nënës së heroit të demokracisë, drejtuesit e PD munguan

December 11, 2017 20:30

Sot ceremonia mortore e nënës së heroit të demokracisë, drejtuesit e PD munguan

Nëna e heroit të parë të demokracisë, Josif Buda që u vra në vitin 1990 në Kavajë është përcjellë sot në banesën e fundit.

Pikërisht në ditën e themelimit të Partisë Demokratike. Ndërkohë që kishin shpërthyer festat në Tiranë, Basha dhe Berisha ishin në kulmin e festimeve, nëna e heroit Buda kishte zbritur në banesën e fundit.

Por në këtë ceremoni asnjë zyrtar i PD nuk mori pjesë.

December 11, 2017 20:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*