Sot rikthehet shiu dhe dëbora

November 26, 2017 09:35

Sot rikthehet shiu dhe dëbora

Edhe pse këtë javë, moti u shoqërua me diell dhe shënoi një rritje të temperaturave, sinoptikantët paralajmërojnë ndryshime të kushteve klimatike.

Sipas parashikomit, rikthehen reshejt e borës. Sinoptikanët parashikojnë që gjatë orëve të natës së të dielës zonat Veriore dhe Lindore të vendit të zbardhen nga dëbora.

Sipas Meteoalb, parashikohet që zonat veriore të jenë gjatë gjithë ditës edhe nën ndikimin e reshjeve, ndërsa gjatë natës reshjet e shiut do të prekin edhe zonat Jugore e pjesërisht ato Qendrore.

November 26, 2017 09:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim