Parlamenti rrethohet nga efektivë policie dhe tela me gjemba

June 13, 2019 09:38

Parlamenti rrethohet nga efektivë policie dhe tela me gjemba

Ndonëse nuk ka një lajmërim për protestë nga opozita, mësohet se policia ka marrë paraprakisht masat duke shtuar forcat e sigurisë.

Rreth 250 forca policie janë angazhuar para Parlamentit. Gjithashtu perimetri i jashtëm i saj është rrethuar nga gardhi metalik dhe teli me gjemba, një masë kjo e marrë edhe më herët nga ana e uniformave blu në seancat e kaluara.

e.t./dita

June 13, 2019 09:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*