Spartak Braho kalon parainfarkt, dërgohet me urgjencë në spital

June 30, 2018 10:47

Spartak Braho kalon parainfarkt, dërgohet me urgjencë në spital

Deputeti i Partisë Socialiste Spartak Braho ka kaluar një parainfrakt. Gjatë ditës së djeshme deputeti ka pasur dhimbje gjoksi, shtrëngim dhe probleme me frymëmarrjen.

Pasi është vizituar nga mjekët në spitalin e Durrësit, ai është dërguar në Tiranë ku i është nënshtruar vizitës nga mjekët kardiologë.

Mjekët kanë konstatuar se Braho ka pësuar parainfarkt.

Deputeti Braho ndodhet i shtruar në një spital privat në Tiranë.

o.j/dita

June 30, 2018 10:47
Komento

11 Komente

 1. Arben June 30, 11:48

  NJE SIGURIMS ME PAK,

  ME I MIRE ESHTE KY VEND.

  Reply to this comment
 2. info analitike June 30, 12:56

  Amanet canten e zeze te Baba Takut.

  Reply to this comment
 3. patrioti June 30, 14:45

  Infoanalileshi e turku Arben , iu kam qerasur qe te dyve me nga nje infarkt , qe t’iu shpjere ne ate bote , se me parainfarkt , Spartak Braho jeton edhe 50 vjet te tjera .

  Reply to this comment
 4. Niku June 30, 16:23

  Ka bo film me terheq vemendje e Rames ! Keshtu bente edhe me Meten kur e gjuante ne shpulla Meta ! Varianti tjeter eshte qe djali i tij ka luajtur bixhoz me dosjet e prokurorise se Durresit ! Nuk e gje gje Takun nga infarkti, po do e zej sida se e lu bythen nga majtas djathtas .

  Reply to this comment
 5. Lumi June 30, 19:03

  Spartak Braho, Sulo Gradeci dhe Ilir Meta, koketrash tipik, coban skrapari.

  Reply to this comment
 6. Mani June 30, 23:46

  Nje hale me pak dhe nje shqiperi me mire

  Reply to this comment
 7. Hamit Mokrari July 1, 00:37

  Nuk e gjene gje halene ose me skate nuk bije rufeja ne hale,ne djal vafte me gjithe canten e zeze me spiunlliqe.Nuk ka rob,por ka zot,jane kusure keto,steresi e ka mberthyer tashm,dhe fundi eshte afer……

  Reply to this comment
 8. Beni USA July 1, 03:23

  Jo mo se nuk e gjen gje gjen e lige. Hihenat komuniste.Rofshin dhe vuafshin, shpirti nga prapanicu ju dalte i lafshin te gjitha mizorit ne kete bote. ,gjithe atyre ishe hetusve dhe prokurorve dhe gjithe hihenave komunistesh pa dallim te PPSH ja i henshin krimbat per se gjalli gjithe trupin,se te vdesin nga infrakti eshte lumturi per ta dhe te pjellet e tyre

  Reply to this comment
 9. sk July 1, 07:00

  Lumi ka te drejte.
  Shtoj, u marrshin pleshtat e plehrave te vathave te çobaneve, qe robtohet me pune te ndershme ne malin e gradecit, kodrave te çepanit…..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*