Ish-ministri i kabinetit Berisha poston foto me flamurin e Vorio Epirit

December 8, 2014 17:03

Ish-ministri i kabinetit Berisha poston foto me flamurin e Vorio Epirit

Ish-Ministri Spiro Ksera, tashmë shfaq hapur bindjen e tij në mbështetje të Vorio-Epirit.

Siç mund të shikohet edhe nga foto, ai ka pëlqyer një foto ku shfaqet flamuri i Vorio-Epirit.

Ksera ka qenë një nga ministrat më stabël në qeverinë Berisha.

Dosja e tij shkoi në prokurori për shpërdorime me fondet publike.

Shefi i tij i kabinetit Kleves Bitro është dënuar më 27 Korrik me 3.6 vite burg për vjedhje dhe falsifikim dokumentash.

Bitro u arratis menjëherë pas nisjes së hetimeve dhe është në kërkim.

ciftet berisha ksera n drek

 

December 8, 2014 17:03
Komento

10 Komente

 1. thjesht shqiptar December 8, 19:18

  I “shkreti”ksera-I THATI-BERISHA E CAKTOI MINISTER NE TIRANE ndersa atij te shkreti i duhesh ti coi femijet e tije ne gjirokaster sepse nuk DININ SHQIP??!
  Minister ne qeverine e tiranes me femije qe nuk dijne shqip??!Vetem ne Shqiperine e janullatosit ndodhin gjera te tilla!!
  Do te jete me i lumtur te kthehet ne gjirokaster-afer greqise meme ??!

  Reply to this comment
 2. cami December 8, 19:19

  Shqiptaret ia dhane pergjigjen tradhetareve me vote.
  Duam qe keta qe kemi votuar te bejne ate qe duan shumica e shqiptareve.
  e dine vete ata cfare eshte.
  Ndrzshe te njejtin fund do kene dhe keta

  Reply to this comment
 3. Emigrant SHBA December 8, 19:20

  Berisha ri me kedo pavaresisht se cfar eshte kriminel shovinist Grek Sllavo serb kuminist ballist nuk ka asnje lloj ndarje per te e rendewsishme eshte qe ti plotsohen objektivat dhe deshirat e tij.

  Reply to this comment
 4. kokpalari i 21 janarit December 8, 19:24

  ore Ksera dhe kserat e tjere kane qene haptayi perfaqesues te interesave greke ne Shqiperi.
  Po ata qe kane qene fshehurayi jane me te rreyikshmit.
  Ata qe firmosin marreveshje detare dhe kryejne aktin e dorezimit te territorit, ata jane e keqja e madhe.
  Ata qe kane te kaluar te erret ne CV-te e te cileve yhduken vite te tera ne Beograd, ata jane e keqja e madhe.
  Boshti sllavo-grek ka qeveroisur ne Shqiperi qe ne 1912 pas renies se Ismail Qemalit.
  Historia sh shpejt do ta provoje kete kur te deklasifikohen arkivat

  Reply to this comment
 5. vektor December 8, 19:25

  Sa mire qe iku nje njeri si puna e ketij sepse ai ka tradhetuar interesat e njerezeve qe perfaqeson. Njerez te tille nuk i duhen shqiperise dhe shume mire qe do te ike.

  Jashte ky qelbesire ne sherbim te Agimit te Arte.

  Reply to this comment
 6. Laveri December 8, 20:39

  Keta te Dhjeret e Epirit paskan edhe flamur, mire do ishte te na e sillnin ndonje qe te fshime me nderen tone

  Reply to this comment
 7. Toni December 8, 21:07

  NANO-GREQI SALIU-UDB-ja SERBE po parne nuk ka bo piken e hajrit kombi yne keto 23-vjet ..

  Reply to this comment
 8. socialisti bythpambuk December 9, 01:23

  Tallen ish hajdutet se jane te qete qe nuk do tu preket asnje fije floku.
  Kush do ti denoje , Edi rama? Ai eshte krye hajduti.

  Reply to this comment
 9. Rroku i Druve December 9, 09:40

  Vec te tjerave, vetem suita (ne nje zyre ministri?!) duhet ta conte ne qeli, o Lllalle e ujosur nga pshurra e SRB-it! Po mos ki merak se gjerat riciklohen dhe prit radhen tende. Suite ne zyren e nje ministrit. Kushedi sa hallexha jane shtrire ne te, ose kushedi sa here mund ta kete dhene me qira vartesve te besuar, shokeve te vet te kabinetit, te flamurit te Vorio-Epirit, per SRB-in nuk hamendsojme, se, me mire mos ta themi ketu! Sekush te fantazoje. Pra fantazi me SRB-in dhe pislleqe qe vec mendja e tij diabolike dhe kriminale mund t’i beje!

  Reply to this comment
 10. edi December 9, 11:47

  Skemi te drejta thoshte dulja i pbdnj.per cte drejta flisni,duke provokuar me te tilla gjera ,cjane keta flamure ,shteti shqiptare sduhet te heshte kur ndodhin gjera te tilla.duhet tu tregojme qarte greqise se smund te sillet me te tilla.qelpsinlleqe ,sa per pbdnj mire e tha zotria ,zotrinje ju sdini cte beni me lirine ,une do thosha mos u kruani me gjethe iselli se ju dalin pucra ………..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim