Spitali i Traumës/ 1 nga të lënduarit do transportohet drejt Italisë

November 27, 2019 15:33

Spitali i Traumës/ 1 nga të lënduarit do transportohet drejt Italisë

Tërmeti i 26 nëntorit u mori jetën 27 njerëzve, plagosi 650 të tjerë (bilanci aktual) dhe shkaktoi dëme të shumta materiale.

Në mesin e të plagosurve, të shtruar në Spitalin e Traumës, ekipi i mjekëve nga Italia ka vlerësuar se 1 ndër të lënduarit do transportohet drejt Italisë.

o.j/dita

November 27, 2019 15:33
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim