Sportiv në Bjeshkët e Rugovës, Presidenti Meta ju uron një të diel të mbarë

August 5, 2018 11:18

Sportiv në Bjeshkët e Rugovës, Presidenti Meta ju uron një të diel të mbarë

Urimin për mbarësinë e kësaj të diele, Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta bëjë këtë herë nga majat e larta të Bjeshkëve të Rugovës, ku duket se po e shijon peizazhin fantastik.

“Të dashur miq, nga Bjeshkët përrallore të Rugovës, mes pishave të larta e livadheve mahnitëse, aty ku ajri i pastër dhe uji i kristaltë i burimeve malore të mbushin me energji, ju uroj të gjithëve një të diel të mbarë”, shkruan Presidenti në Facebook.

a.s/dita

August 5, 2018 11:18
Komento

5 Komente

 1. fteri August 5, 18:08

  President ,vizito bjeshkët e Liqeneve prrallor të Lurës , të shikosh me sytë që tu plasin shkatrrimin që klasa juaj politike e demokratoshkërdhatësisë i ka shkaktuar gjëmën këtyre maleve madhështore , që dikur niheshin si perla të maleve të Shqipërisë.

  Reply to this comment
 2. katunar kaptin kobur qytetar s'bohesh dot kurr August 5, 18:52

  edhe Foto s’di me dal katunari qipanit

  tipare hajni i ka te gdhenduna ne at sorrat tinzari

  Reply to this comment
 3. Doni August 5, 20:24

  O bobo bbbooooo o zot. Te perfaqesoje shqiptaret ky… E tmereshme e turp perdhosje e intelektit shqiptar.
  Zot na ndihmo

  Reply to this comment
 4. Doni August 5, 20:25

  O bobo bbbooooo o zot. Te perfaqesoje shqiptaret ky… E tmereshme e turp perdhosje e intelektit shqiptar.
  Zot na ndihmo , flm

  Reply to this comment
 5. hysa August 6, 08:36

  Na e hiqni kete qelbesire nga media se nuk i vlen kurkujt per asgje. Ai hajdut edhe me cizme del me media per te promovuar vehten, po per cfare, vetem te duket se eshte akoma i paburgosur per bemat e tij dhe te familjes se tij.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*