Stadiumi bosh, FSHF bën ofertën “paguaj një, merr dy bileta”

September 7, 2018 19:04

Stadiumi bosh, FSHF bën ofertën “paguaj një, merr dy bileta”

Na ndajmë më pak se dy orë nga takimi i Ligës së Kombeve mes Shqipërisë dhe Izraelit. Në takimin e vlefshëm për Grupin C të kompeticionit më të ri të UEFA-s, Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur një promocion vërtetë interesant.

Burime pranë shtëpisë së futbollit bëjnë me dije, se ka nisur një fushatë ku i bëjnë thirrje tifozëve për të qënë sa më të shumtë në shkallët e “Elbasan Arena”.

Dhe duke marrë shkas nga kjo, FSHF i jep çdo tifozi që blen biletë për këtë takim, një biletë falas. Njoftimi është dhënë në faqen zyrtare të FSHF-së në “Instagram”.

Një mënyrë mjaft e mirë për të qënë sa më afër kombëtares dhe për ta mbështetur atë në rrugën më të shkurtër drejt Europianit.

o.j/dita

September 7, 2018 19:04
Komento

2 Komente

  1. Arben September 7, 20:35

    Terrorrizmi.zionist u bojkotua.

    Reply to this comment
  2. Dn September 8, 14:46

    Fuqia u pa se ku eshte. Tifozet kuq e zi,sa per me thane se ishim aty,te tjeret boykot.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?