Stafi e injoron, gruaja lind fëmijën tek dera e spitalit (Video)

May 4, 2016 13:38

Stafi e injoron, gruaja lind fëmijën tek dera e spitalit (Video)

Ky është momenti kur një grua u detyrua të lindë fëmijën e saj tek hyrja e spitalit, pasi stafi e kishte injoruar për 20 minuta.

Video është bërë në një spital në qendër të Meksikës.

Stafi e injoroi dhe ajo u ul tek porta e spitalit dhe lindi fëmijën.

Vetëm kur u dëgjuan të qarat e bebes, infermieret vrapuan tek ajo.

Pas kësaj, gruaja u shtrua në spital.

Ajo dhe fëmija janë në gjendje të mirë.

 

May 4, 2016 13:38
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*