Stallone krenohet me të bijën

June 1, 2015 11:29

Stallone krenohet me të bijën

Ajo është vajza e një aktori të famshëm si Sylvester Stallone.

Por, Sistine kërkon që të njihet më shumë për atë që bën dhe për këtë arsye ka vendosur të bëhet modele.

Vetë aktori 68-vjeçar e mbështet të bijën dhe ka postuar një foto duke pozuar krenar me të.

Sistine është vajza nga martesa e tretë e aktorit të njohur me Jennifer Flavin.

Me këtë të fundit ai ka edhe dy vajza të tjera.

 

Family: Earlier this year she told Teen Vogue she is well prepared for the fame that comes with having a movie legend as a father - picture shared on Instagram earlier this year

Hero dad: Sistine regularly shares Instagram shots with her Rocky actor father but says she doesn't have aspirations to be an actor

Here comes the girls: The Expendables star and Jennifer Flavin, who is his third wife, have three daughters together including Sistine who is the middle child between 18-year-old Sophia and Scarlet, 12 - pictured together at Expendables 3 Premiere in 2014

Proud dad: Sly also shared this image of Sistine last month, captioned: 'At the track and field event with Sistine. She is one of the fastest people in the history of her school'

June 1, 2015 11:29
Komento

2 Komente

  1. baftjari June 1, 14:54

    superp..h e paske…

    Reply to this comment
  2. Miku June 2, 13:24

    Stallon-i me tufen e pelave… Ta boft Zoti hallall o Silvester per gjithcka qe te rrethon.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin