Statusi, Rama shpreh optimizmin përmes fotos në “Twitter”

June 4, 2014 08:30

Statusi, Rama shpreh optimizmin përmes fotos në “Twitter”

Kryeministri Rama ka postuar mëngjesin e sotëm në rrjetin social “Twitter” një foto ku është në takim me komisionerin për zgjerimin, Stefan Fule. Optimist  për pritshmëritë e vendit drejt BE-së, Rama u thotë “Mirëmëngjes” me buzëqeshje ndjekësve të tij në rrjetin social.

June 4, 2014 08:30
Komento

8 Komente

 1. ema June 4, 09:23

  Rama kryeminister njesh,perfrormanca dhe reformat e bera gjate ketyre muaj qeverisje kane bere te ndryshoje dhe opoinioni i nderkmbetareve rreth dhenies se statusit kandidat.

  Reply to this comment
 2. ardjani June 4, 10:28

  po na futet ne KE, e keni vertetuar veten, se nuk jeni bij Komunistash dhe nuk e keni dashur me te vertet ate ideologji.
  Bravo !!

  Reply to this comment
 3. ALBANO June 4, 14:51

  bravo rama :::::korrupsioni eshte mbytur ::papunesia eshte maksimum dhe ti thua e meritojme :::kur te futesh hajdutet ne burg thuaj qe e meritojme ::::se tani jemi vendi me korrupsion ne europe :::turp si e keni bere shqiperine ::::

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim