Steril nga virtytet

Dërguar me SMS January 22, 2016 09:23

Steril nga virtytet

E dashur Dita. Askush nga ata që e kanë quajtur vrasës Berishën, këtë njeri të deformuar, nuk ka gabuar. Ky e pohon vetë se ka vrarë që të mos t’ia merrnin atë karrige të qelbur, të cilën e kishte marrë dhe e kishte mbajtur si një maniak i dehur. Donin t’ia merrnin pushtetin me çadra e stilolapsa këtij vrasësi-hajdut që e kishte marrë dhe e mbante pushtetin me maska dhe dorashka. Sa më shumë flet ky njeri-monstër që ka dalë prej shpellave, aq më shumë vjen prej tij era e qelbur e të vjellave. Njerëzit e ndershëm nuk kanë më asnjë pikëpyetje. Ky trushkulur e pohon vetë se di gjithë ligësitë dhe ka bërë gjithë poshtërsitë. Ky njeri i mbytur nga veset, vrasjet ia njeh vetes si suksese. Ky njeri i sterilizuar në virtyte, është një gropë e zezë që kundërmon lloj-lloj plehrash e jashtëqitje. Maskarenjtë si ky që kanë sunduar si vrasës të fjalës së lirë prej mijëra vjetësh, kanë marrë përbuzje e neveritje.

Dërguar me SMS January 22, 2016 09:23
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*