Strategjia e BE për Ballkanin, Kryemadhi: Shpresojmë që brenda qershorit të çelim negociatat

February 7, 2018 18:35

Strategjia e BE për Ballkanin, Kryemadhi: Shpresojmë që brenda qershorit të çelim negociatat

 

Ambasadorja e Bashkimit Europian, Romana Vlahutin, ka zhvilluar një takim me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Në kryesinë e Kuvendit, Vlahutin i ka dorëzuar Kryemadhit ‘Strategjinë e Zgjerimit të Bashkimit të Bashkimit Europian’.

“Integrimi i Shqipërisë në BE i takon qytetarëve dhe si i tillë ne shpresojmë që brenda qershorit ne të kemi një vendim pozitiv për çeljen e negociatave”, u shpreh Kryemadhi pas takimit me ambasadoren.

a.s/dita

February 7, 2018 18:35
Komento

5 Komente

 1. Fat man February 7, 20:27

  Te jete per ty Mona Baxhella, Like Blloku dhe Sali-Lulush krimineli nuk doni asnjehere qe Shqiperia te jete pjese e BE.
  Do s’do ti, Qeveria Rama i ka bere detyrat e shtepise dhe kete 6 mujor pret hapjen e negociatave, ti nuk ke se cfare te shpresosh….. vendimi eshte marre komunikimi behet ne Qershor.

  Reply to this comment
 2. Kaçi i zi February 7, 21:18

  Ik.moj debile ku mer vesh ti nga politika.

  Reply to this comment
 3. demo February 7, 21:21

  Po c`e do Europen ti!Po te ishe ne Europe do laje mutrat e pleqve te Europes,nuk do kishe gjirin e Lalesit,pasurite qe ke vene me korrupsion 12 vjet rresht ne pushtet.U be Europa si Traktati Varshaves.O burra te hyjme,,o burra te dalim!Tani nuk mbahet mend qe ju lutem Hrushovit per te hyre,por si ja dhiem Moskovit per te dale!

  Reply to this comment
 4. Adih February 8, 02:35

  Nuk e ke serjozisht moj Monike ,se ti e di mire ne momentin qe shqiperia hyn ne BE fillon pernjehere diktati i ligjit dhe transparences se BE . Ku do i fshehesh ti Pasurite qe i ke . Ku do i fshehesh hotelet me shumice , qe i ke bere ne toke te vjedhur ne te gjithe bregdetin . Ku do e fshehesh Vilen ne Gjirin e LALZIT , prandaj moj maloke ,nuk i ha njeri keto mbrockullat te tua . Na shpelafte mortja ne shqiptaret te ngelim ne doren tende , fatet tona . .

  Reply to this comment
 5. alphade February 8, 10:03

  Kjo surratbreshka do na celi negociatat me BE- n se
  mendon se me kepucet ne parlament do marre pushte-
  tin ?! Lexo fabulen e Ezopit se te vjen per shtat: “Dhel
  pra dhe hallatet e fashit” ! Nje mjerane, “fale o zot s’e s’di
  cka thote” ! Bashkohu moj cike me kerrmen e Vicidolit dhe ngrihuni ne ” revolucionin proketar” ! Pika qe s’ju bie
  ne maje te kokes, moj kokemadhe trape !
  Nuk ia vlen kurrefare te zgjatesh me nje femer debile si kjo ……!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*