Strazimiri fotografon sallën bosh të Komisionit të Reformës në Drejtësi

July 20, 2016 21:51

Strazimiri fotografon sallën bosh të Komisionit të Reformës në Drejtësi

Duket se gjërat në orët e vona të mbrëmjes së sotme nuk po shkojnë siç duhet për momentet e fundit të reformës në drejtësi. Deputeti demokrat Gent Strazimiri në një status në Facebook shkruan se deputetët e PD po presin për të nisur mbledhjen “për të përfshirë në draft marrëveshjen e arritur pak orë më parë, se ndryshe nuk miratohet dot në seancën e nesërme…”  strazimiri

July 20, 2016 21:51
Komento

7 Komente

 1. SHQUPI me 80 Leksha July 20, 22:00

  Po mor strazimir koburja se kur tju teket ju, do jete teper vone. Jeni ber bashke.me Bashukun me keqe se grate, ju prishet mendja 7 here ne sekond. Haxhipishman. Shyqyr qe tregut kish jeni para Shqiptarve USA dhe BE. Ju jeni parti per burg nga i pari te i fundit. Basha doli trap dhe rrenacak.

  Reply to this comment
 2. Emigrant USA July 20, 22:27

  Eh I shkreti ti o kokebosh ku ka ngelur Ajo parti ne Doren tende Mjerre Ai vend nga kush perfaqesohet

  Reply to this comment
 3. jani July 20, 22:35

  O ty ta lerofshin, vendi jot eshte prapa hekurave kaubojs leshi

  Reply to this comment
 4. Shallvarsi July 20, 22:36

  Tamam si tulla e Streces eshte dhe foto.

  Reply to this comment
 5. Arber Iliri July 20, 22:43

  Strazo Koburja , e di qe me ligjet e reja ti nuk mund te jesh deputet,gjyqtar, prokuror etj, etj, do jesh vetem tullac pa kobure.hahahaha.Reforma do miratohet se ndryshe do ju cojme te gurorja e Dajtit si ne kohen e Enverit dhe do ju hedhim ne ere me 2 ton dinamit qe mos ju gjejne dot per 50 vjet. hahahaha.Byth tegelet e mutit bete gam gam kot sa treguat se jeni alabake, kjo s’eshte politike , kjo eshte supe me glasa pule hahaha.Te fala Saliut se duhet me u pregatit si Nano ne 94 per burg.Nano tha se e dinte qe do futej ne burg dhe rinte vetem ne dhome te erresuar si qelia. hahahaha, puete Salihin a po ben te njejten gje. hahahah

  Reply to this comment
 6. Reforma July 20, 22:43

  O skizofren! Shiko me kujdes! Brenda ne salle ke ambasadorin Z.Lu ! E degjove cfare tha!

  Reply to this comment
 7. Kapter baba nga burgu i Lezhes qe u ... July 21, 07:32

  O Strazhe, o kokezbathur shko vish ndonje corape nga ato shesin gabelet se dukesh si mut qe e ka zene shju.
  Per pak harrova ate koburen qe mban si “trim” qe te ha m**, hiqja thepin me lyme se do ta fusin ne by** dhe kane per te nxjerre te gjitha zaorret ore toc.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*