Strazimiri pas rrahjes vendos syze

September 27, 2014 17:03

Strazimiri pas rrahjes vendos syze

Deputeti demokrat Gent Strazimiri është parë me një look të ri në Kuvendin Kombëtar të Partisë Demokratike.

Strazimiri u shfaq pas një heshtjeje të gjatë, me syze të zeza ndërsa ndiqte me vëmendje të madhe fjalimin e Berishës dhe të Bashës.

Ai është parë sot që të shoqërohej gjatë gjithë kohës me deputetin Edi Plaoka, Oerd Bylykbashi dhe deputetin Eduard Halimi. /E.K

 

September 27, 2014 17:03
Komento

6 Komente

 1. Genti September 27, 17:12

  Si duket i ka te nevojshme nga shpulla mbas koke.

  Do i kete luajtur tepeleku :))

  Reply to this comment
 2. RRESHEN September 27, 20:25

  I ESHTE SHKPUT NDONJE NERV PAS SHPULLES ASHTU E DON AJ ZAGAR MUTI

  Reply to this comment
 3. labinot September 28, 04:55

  Dajaku ka dale prej xhenetit.

  Reply to this comment
 4. emi September 28, 06:59

  Jane rreshtuar plehrat dhe hajduterit si dikur rreshtoheshin anetaret e byrkse politike,po nuk mund te uleshin mes njrezve,por jane ulur me njeri tjetrin,kjo eshte zbatim i asaj autokritike qe beri lulushi qe ju larguan masave.

  Reply to this comment
 5. shqiperia nuk behet September 28, 08:23

  Ne fakt dhuna nuk duhet te kete vend ne kuvend ama duke ditur se kemi te bejme me nje kuvend kriminelesh pa perjashtim mendoj se eshte ne interes te ketij populli qe ata jo vetem te kacafyten por edhe te vriten ndermjet tyre.Fundja e fundit perse te vriten vetem njerezit e thjeshte ndermjet tyre dhe jo keta plehra?

  Reply to this comment
 6. Meteh September 28, 11:02

  STRAZUA me syza?Jo syza,por dhe breket te vere ne koke ky shpifarak,nxites i dhunes,provokator ,faqezi,bythelepires do ngelet tere jeten.Keshtu i do mushka drut-thot populli.Eshte kjo arsyeja qe e qepi gojen qaramani,gojehaleja.Turp per te e ata qe e shtyne ne provokime..!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim