Strazimiri: Unë qëllova me vezë, kemi arritur shumë fitore

February 25, 2016 17:26

Strazimiri: Unë qëllova me vezë, kemi arritur shumë fitore

Deputeti Strazimiri pranoi në një intervistë në News 24 se ishte ai që hodhi vezën mbi kreun e qeverisë sot në Kuvend.

“Nuk e kisha ndërmend por qëllova. Kishim më pak vezë se sa kriminelë ka në Parlament. Eshtë po aq e ligjshme sa të godasësh dikë në pjesët e zhveshura të kokës – thotë Strazimiri.

Kur ai u rrah nga dy kolegë të tij në banjot e Kuvendit me rrip, Rama e ironizoi duke thënë se ishte “skuqje e pjesëve lakuriqe të kokës”.

Sipas deputetit në fjalë vendi është njësoj si në 97-n, por pa plumba.

Opozita do bëjë gjithçka që këtë vend të mos e marë krimi – thotë Strazimiri dhe shton se “opozita ka arritur shumë fitore”. / Dita /

Garda mbron Ramën me çadër nga vezët

Garda mbron Ramën me çadër nga vezët

 

 

 

 

February 25, 2016 17:26
Komento

49 Komente

 1. arben November 4, 13:10

  Turp per opoziten. Vajmedet#

  Reply to this comment
  • misteri November 4, 14:24

   O Strazimir ca thua more bure?Apo inatin e mllefin qe ish operatori i TVSH Hysen Srazimiri spiun e bashkpuntore i regullt i sigurimit te shtetit ta ka len amanet qe un smunda te beja gje kur oficeret e sigurimit flinin me graun e vajzen time e un plotesoja raporte kudra njerezve ne RTSH per sigurimin, por ti duhet te lehesh si qen miku im ?Po ju Strazimiret vec fis kurvash e pederastesh jeni dhe fis spiunesh qe ne lashtesi qe ju hedhin lemosh e lehni si kurvat se qa tru keni e me grate tuaja flen te tjeret.Ciao GENTA e behu burre. se pederast e dime qe je qe kur te zhvigjeruan ne banjen e kuvendit e HTSEN STRAZIMIRIN e perdhunuan e peshtyne per se gjalli per ato spiunime qe beri.FIS LEGENASH

   Reply to this comment
  • Tarrasi November 4, 19:01

   Koka e ketij boles duket si bole e pakontesueshme.

   Krahasoheni dhe do ngelni te mahnitur.

   Reply to this comment
  • Grida Sum-duma November 5, 05:57

   O cfare koke ka ky strazua? Tamam kaq e dua une koken e atij mikut, se osht e rrumbullt, pa qime, dhe plot me….mut. Ah mo kokeloqja im Strazo, pse nuk ma fut ate koke ke vendi, se edhe ti lezet do kesh, e mbase te del edhe ndonje fije leshit. Amon Strazo, nxito.

   Reply to this comment
  • Epiriiiiii November 5, 08:33

   Ca kini me Strazovicin ky Buk e Kos do. Lere te lehi

   Reply to this comment
 2. Albani November 4, 13:16

  doli tullaci hhahahahaha

  Reply to this comment
  • PULASTRENI February 25, 19:54

   TE SHPRESOJME GAZETARET TE ZBULOJNE EDHE PULEN QE BERI VEZET,”vezet e arta te demokracise!!”

   Reply to this comment
   • naim February 25, 19:55

    TI DUHESH TE RRIHESH CDO DITE TE VITIT NGA 5HERE.PERENDIJA TE KA DENUAR TE JESH I TILLE

    Reply to this comment
    • korçari February 25, 19:55

     Strazimiri nje qenie pa shtylle kurrizore ,me komplekse te cilat e shtrndrojne ne nje provokator te pacipe ,po Ristani nuk eshte i denuar me vendim gjykate o kokezbathur? DREJTESIA vonon por nuk harron ,Berrisha,Strazimiri,Bode,Imami,Pollo,Mufi,Paloqja,Noka,Topalli ,Mediu,pergatitni qe tani qeline tuaj

     Reply to this comment
     • demo February 25, 19:55

      Bej shenjtorin tani edi rama!Denoji te tute qe ja lyen koken me rrip strazos ne hale,se vetem per kete je ti frikacak!

     • Hermolina February 25, 19:56

      TI Strazimiri je nje rrugac i pa korrigjushem je nje njeri pa vlere, je nje qenie ne je nivel me te ulet se egersirat.Po ju te gjithe do keni nje fund nje dite para drejtesise.Turp tu vije sdoni rregull ju doni anarki se don Saliu jua a jep mire se cte beni me Lul gjarpein e zi.Jeni ca kuklla te shemtuara ne duart e tyre.Turp tu vije.Pse nuk e leni qeverine te punoje. Po nuk ju interson juve krimbat e ndyre te shoqerise shqiptare si puna jote.

     • emil February 25, 19:56

      mjer populli per keta injorant me doktorata qe ka ne kuvend qe sjan ne gjendje te lidhin brekushet e tyre e jo me te zgjidhin hallet e popullit deputet si puna e strazo vezes

 3. Indrit November 4, 13:21

  Po mire ia ka bere or ju komentuesa te verber
  Nuk e shifni si po vjedhin keta mendes “rilindas”??
  Jo veze po edhe bajga kokes ti hedhin te enjten tjeter
  Amerika eshte me ne, me te drejten, jo me ju hajdutat e bandes se 23 qershorit rama-meta

  Reply to this comment
 4. Drini November 4, 13:46

  O strazo
  O te dhjefsha vezen qe ke hedh ti o biri kurves.
  Shqiperia nuk shpetoi nga rraca juaj se votoi nje pederast dhe nje tufe kalamajsh qe i heq per hunde kushdo

  Reply to this comment
 5. I.Troplini November 4, 14:15

  Cfare degjenerimi Cfare fekalesh shoqerore.

  Nese te kap neveria kur degjon nje kriminel ordiner si Sali Berisha, ndjenja qe ndjen, kur degjon kete Strazivarin, “eshte e papershkrueshme”.
  Jane zerat nga te brendshmet e Xenit dhe Argites, jane zerat e nje goje plot jarge, qe nuk ndal dot lepirjen e prapanicave te krimineleve te Gerdecit,,,,,QE NUK U ARRESTUAN KURRE DHE AS QE NDIHEN FAJTORE PER ATO KRIME.
  Eshte nje “akt qyteterimi”, te shohesh dhe te degjosh njerez te tille,,,,dhe te mos kesh fantazi dhune ne koke.!!!

  Reply to this comment
 6. Arben November 4, 14:23

  PD-ja luan si zakonisht me gjakun e popullit.

  Partia e turpit dhe e krimit qe quhet PD.

  Nuk i ha me populli shqiptar deklaratat tuaje te mbushura me helm.

  Qeveria aktuale e pafuqishme perballe ketyre veprimeve te frymezuara nga skenaret serbe,

  Reply to this comment
  • Arden November 4, 20:37

   opozite vezesh
   dikur shanit Albinin tani ia kopjoni metodat
   ca partie kot qe jeni
   ca t gjeni perpara, oburra futja me top

   Reply to this comment
 7. doni November 4, 14:38

  o kok loqe o legen

  Reply to this comment
 8. arif November 4, 14:40

  Po late name o ordinarat e opozites.

  Reply to this comment
 9. SALI 21 -JANARI November 4, 14:42

  ju jeni opozita e krimeve qe do perfitoni nga vdekjet ik more te dhjefsha ne koke

  Reply to this comment
 10. a77 November 4, 15:16

  strazimir pasi ti nderrosh panolinen berishes , pastroji b.. dhe lepija mire!

  Reply to this comment
 11. lavdosh November 4, 15:25

  nuk kane turp keta se cfare flasin
  Keta duhet te kerkojne falje shoqerise per gjendjen ne te cilen lane vendin
  Rama i mbaruar, kukull e ambasadorit te Podestes
  ndaj livazhdisin keta horra

  Reply to this comment
 12. SALI 21 -JANARI November 4, 15:30

  Strazo veza
  perdor lenzen se ti duhet te kesh pasur trauma nga rripi

  Reply to this comment
 13. Tironas November 4, 15:52

  Ik o bole pi nai gjo pa leke ke lokali nikut te ekspozita… Kaptin rrjep muti… Po ju sa rob keni vra… Kto kishin ckishin e bon me njoni tjetrin ene e myllen aty… Gjynof kush e ka pas te shkrujtme me vdek ….

  Reply to this comment
 14. korçari November 4, 16:59

  MESHIRE per nivelin e opozites

  Reply to this comment
 15. akrepi November 4, 17:25

  FALI ZOT SE NUK DINE CFAR THONE

  Reply to this comment
 16. Indrit November 4, 18:08

  ahahaha ja edhe playboy i SHQUP-it,ky palo fytyre eshte tallja me e madhe per elektoratin kush dreqin e voton kete anadoll..

  Reply to this comment
 17. Emigrant November 4, 18:27

  Te pakten ju nuk kini te drejte te flisni per asnje gje.
  Sali Berisha dhe familja e tij kane vrare me shume se kushdo ne Tirane Une nganjehere jam dakort edhe ma cka thote Maks Velo per juve o Strazo veza

  Reply to this comment
 18. Luciano29 November 4, 18:45

  Gentianaa” strazimiri o kriminelaa me ne krye Sali serbinnn ,po ju si opozitee gjakderdhje kerkoniii o gjakpiresaaa Vdekje Sali Berishes

  Reply to this comment
 19. xh November 4, 19:03

  Nuk e di por ky tip kur del ne ekran me shkakton te vjella.Antipatik ne ekstrem per fytyren e tmerrshme qe ka,menyren si flet e ato qe flet.

  Reply to this comment
 20. prometeu November 4, 19:22

  Doli prape ky torollaku!!! Sa ka qene bota bote, funderrinat kane qene, jane dhe do te jene, nuk mbarojne kurre, ikin nje pjese, dalin te tjere e keshtu me rradhe.

  Reply to this comment
 21. Kuq e zi November 4, 19:24

  Strazo-Fashisti turp te kesh
  koha juaj ka perenduar

  Reply to this comment
 22. erion November 4, 19:41

  Sado krime qe te beje Rama duhet te qeverisi te pakten aq vjet sa ju qe te jeni barazim o loqja e Sali Shkerdhates

  Reply to this comment
 23. toni November 4, 19:46

  Hajde mos i jep dajak ketij palaco,ata deputetet nuk e paskan rrahur mire,nese do e conin ne spital nuk do llapte me ky i mbaruar.

  Reply to this comment
 24. ismet November 4, 19:52

  ik o zagar se erdha me kamgjik e ta rexhi b…….

  Reply to this comment
 25. Aliu nga Selenic November 4, 20:04

  o strazo
  Po mire keta jane ashtu sic thu zotrote, po per ato masakrat qe keni beri juve cfare te thuash???
  Gerdeci, 21 Janari dhe ato te tjerat pa autor te tipit Trebicka dhe Olldash.
  Duhet tua gjeje dikush vendin juve po Rama eshte pederast dhe se fundmi edhe Podesta ben te veten ne[ermjet Luve dhe zerit te amerikes

  Reply to this comment
 26. Niko November 4, 20:33

  Cka marr nje pamje Strazimiri si ky timi kurr eshte i fryr qe nuk e fshe buzeqeshjen per tu futur ne vagin

  Reply to this comment
 27. SuloKapedani November 4, 21:11

  Kur tè plas cipa pèr sè gjalli pa diskutim qè do bjerè erè e qelbèt,sidomos kur tè thartohen trut si strazimiri,d.m.th. ky i trazon mirè gjèrat,si mashè apo si lopatè, e luan me seriozitet rolin. Por njè gjè nuk kuptojme dhe i bèjme njè pyetje strazavaçit, pse e rruan kokèn ,e ka bèrè si vezè pate?Unè di njè gjè qè kokèn si ai e mbanin e,ss èt e hitlerit.

  Reply to this comment
 28. Agimi November 4, 21:33

  Ky edhe per lavazhier nuk ben, fytyre e shpifur…

  Reply to this comment
 29. alfade November 4, 22:05

  O koke-k…r , Strazimirka, vertete Edi Rama eshte sic thote zotrote !
  Po te ishte ndryshe ai duhet t’ju kishte rrasur ne burg te gjithe banden mafioze te Sali Cubit dhe ”celsat duhet t’i kishte hedhur me kohe ne Oqeannin Indian atjeku para disa muajsh
  Zeni me putanen e tij ngroheshin dhe shijonin natyren perrallore! Din ta
  jetoje e ta shijoje Zeni jeten , por deri kur….?!

  Reply to this comment
 30. Damiano Damiani November 4, 22:53

  O Gent! Nja 2-3 here t’i kane thyer turinjt. Cfare kerkon tani, te te thyejne koken? Nese eshte puna per kriminele, ju jeni nje bande qe duhej te ishit ne Spac dhe jo ne burgjet e Tiranes. Do te keshilloj ta ruash sadopak vehten sepse do te shkosh per lesh per llogari te Babes Sali dhe familjes se tij. Meso dicka nga jeta ne mos dac ta pesosh.

  Reply to this comment
 31. arif November 5, 01:40

  Ca surrat shkerdhate.

  Reply to this comment
 32. Fuck Mark uk November 5, 09:17

  Strazimiri???? Asgje tjeter vec PRODUKT PERDHUNIMI, si gjithe Salenjt….

  Reply to this comment
 33. turpi i kombit February 25, 21:12

  Ky akte tregon me se miri ftyren e kafsheve te pd.ky depodhier jep shembullin e tije prej halabaku injoranti .Keta jan elementet e PDs,japin shembullin negativ ne ate parlament ku perfaqsohet mbare shqiptaria.ketij stadhekeqit i ka plasur cipa ,por edhe prapanica.

  Reply to this comment
 34. info analitike February 25, 21:56

  Paskan goditur kendesin e parlamentit me veze!!! Paska ikur me vrap se mos i behet pis kostumi qe i kushton sa rroga vjetore.

  Reply to this comment
 35. alphade February 25, 22:47

  Ky Strazo do rrahur me 20 shkopinj shkoze te sheshi
  Skenderbej .. ! Akoma nuk zuri mend kjo vemje e qel-
  bur ‘ nje veze lluke ! Paskeshin patur te drejte ata qe
  e rrahen ne hale me rryp ! E paskish merituar …!! Nje
  horr e rrugac i Berishovic-Millosh-Fasllic ..!!!

  Reply to this comment
 36. **** February 26, 01:35

  Pula-veze, a veza-pule,
  kushe zgjidhe kete formule,
  Sala-Bashe , a Basha -Sale,
  po reshqasin mor si ngjale,
  prifti u duket gomare…..
  O mor Strazo mor dollibashe,
  keto s’jane veze por kallashe,
  nga ato tipit te ri Made in Albani,
  qe si polle vete ti,po ti dhe baca Sali
  Bashke me ty dhe nje ruspi,
  nxori bythen sa nje pjeper,
  e prodhoi nje arme tjeter,
  ate te shures ne leter…!
  Nje parti me legene,
  me hajdute e skizophrene,
  se kuptoj kush ju votone,
  balta pse nuk ju mbulone?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*