Strazimiri: “Veteranët janë qenër e bij qenërish”

June 4, 2016 13:34

Strazimiri: “Veteranët janë qenër e bij qenërish”

Gent Strazimiri edhe në ditë festash, shfaqet i revoltuar. Dje ai është mërzitur pse institucione dhe ministri të ndryshme, kanë organizuar festa për fëmijët.

Sipas tij, kjo të kujton komunistët dhe veteranët, që ai i quan qenër e bij qenërish.

Partia ka sulur tek fëmijët të gjithë “kuadrot”, mbrojtës, bashkëluftëtarë e shokë besnikë të përdhunuesve, vrasësve e trafikantëve me shumë emra… M’u kujtua fëmijëria… 5 maji i përvitshëm me “rrëfimet e xhaxhi veteranit” që në fakt ishte një qen bir qeni që kish vrarë shqiptarë vetëm pse donin Shqipërinë e lirë, më shumë nga ç’kish vrarë serbi e greku patriotë kur ende s’kish Shqipëri… ‪#‎ngrehuniebjeruni”, shkruan Genti, që për fat dje nuk doli me kobure në brez, nga parku i fëmijëve.

June 4, 2016 13:34
Komento

17 Komente

 1. emil June 4, 14:50

  Po Sala bahk me ju bij bushtras sa shqiptar ka vrar .Legena te politikes shqiptare qe shitet e vrat per te mbushur xhepat tuaj,makar ta donit edhe ju shqiperin e shqipetaret sa e donin veteranet o STRAZO qe kur te sheh tyeshte sikur she ndonje qen te zgjebosur o pistoler i Sales

  Reply to this comment
 2. il mediterraneo June 4, 14:56

  Kurse ti je nje kopan i species ne zhdukje o cun…

  Reply to this comment
 3. Preng pjetri June 4, 15:22

  Ky ështê gene serb. ose grek.
  Adresa ime është e sakte .
  S’fshihem kurre .
  Perferoj te jemê ball per ball me kedo qe perbalt figuren e baballareve tane.

  Reply to this comment
 4. fteri June 4, 15:50

  *****Ti or, Strazimir që ofendon veteranët qen bir qeni -Je në thelbë vetëm nje bastard islamik , kollajë konvertohesh në islamik të ISISIT !…Je vandalë shkatrrimesh me kobure në brezë kundër këndit lojrave ,së bashku me ato gjallesat anticiviulizuese të bandës së S.Berishës .Ti je vetm një fosile e injorancës së padronit Sali !..do rrypin . Je gjella më e keqe e grupit kriminal të PD-së,njeri mediokër që shanë veteranët ,turpë. Je një dallkauk që je majmur me parat e krimit të partisë që ka mbajtur pengë 24 vjet shqipërinë.Veteranët janë simboli i vlerave dhe patërjotizmit kombit Shqiptar ,Perëndia i bekojë ,Që vandalët kancerozë si ti të mosë i njollosin.!….Urrejtja është e verbët ,por vepra e lavdishme e veteranve ta kthen dritën e syve.,që të dalshin vendit. U, shpftë rraca jote,që kërcënon veteranët me sharje dhe fyerja.Je dhe në parlament !?.TI kërcënon strukturën e shoqërisë.

  Reply to this comment
 5. l ri June 4, 16:35

  Strazo ,,,!
  Je një mi muti,në bythën e Saliut,që nuk di të bësh asgjë tjetër,veçse të marrësh erë atje dhe ti fshish pluhurat atij majmunig segmentit të saliut.Më mirë vrit veten se deri ku je katandisur ,,,,,,,mostra të kalbësirës “demokratike”,,,,,,!

  Reply to this comment
 6. LLLUSHI June 4, 16:47

  Oooooo bajge e SH.Q.U.P.I.T.,o felliqesire e ketij kombi,nuk ke faj ti o koke bythe kane faj ata qe nuk ta bejne koken shoshe.Skizofrene si puna tende duhet te tridhen dhe tju pritet mishi me gershere e tju hidhet qeneve ne mes te Tiranes.

  Reply to this comment
 7. Denisi June 4, 17:26

  O kelysh qeni i terbuar dhe i peshtire qe je , te hengshin qente te hengshin….po kam frike se dhe ata do te helmohen 1

  Reply to this comment
 8. Denisi June 4, 17:27

  O kelysh qeni i terbuar dhe i peshtire qe je , te hengshin qente te hengshin….po kam frike se dhe ata do te helmohen !

  Reply to this comment
 9. Meckojati June 4, 19:20

  Qen i biri qenit dhe bajga e shoqerise shqiptare je ti o i pafytyre,nje dite do takohemi dhe ate kobure do ta kthesh vete ne prapanice,ashtu sic e pesuan te gjithe bajgat e ballisteve , reaksionaret e tradhetaret e kombit. Edhe ti je pjelle e tyre , e do mbeti per jete te hequr zvare se ju mundon e kaluara juaj e hidhur.

  Reply to this comment
 10. Meckojati June 4, 19:21

  Ky qelbanik! Ka goje te flase.

  Reply to this comment
 11. Pano Hallko June 4, 19:34

  Nuk ka faj strazua. Thjesht, i mat te tjeret me kutin e tij…

  Reply to this comment
 12. b.kxanani June 4, 20:04

  Je klysh serbi nuk mund te replikoshmenje surrat mute,,mjerata qe te kane dhene voten.Meriton fyerjen me te ulet po nuk me vjen ne mendje te ta them o klysh kurve,dobic serb.

  Reply to this comment
 13. fraza June 4, 21:56

  Qentë flasin me gjuhen e qenëve!

  Reply to this comment
 14. muhamed June 5, 12:29

  Veteranet jane nga njerezit me te nderuar te kombit dhe si te tille do te nderohen sa te jete jeta. Ata qe nuk duan veteranet jane mjerane dhe frikacake qe tremben edhe nga kujtimi i tyre. Ne dijenine time jane ata qe kane perfituar me shume nga ish regjimi Komunist dhe per te mos humbur privilrgjet jane kthyer ne antikomuniste te flakte.

  Reply to this comment
 15. bujar June 6, 19:57

  …nuk paska njeri me te ndyre , me pevers , me te poshter , me shkerthate , me bythq….se ty o minj halesh Genc Strazimiri…te shash e te ofendosh veteranet e luftes e te punes , do te thote qe ti duhesh varur prej koqesh …nuk e di a do mund te takohemi ndonje dite balle per balle , dhe uroj qe zoti te me mbaj inatin dhe zemerimin ndaj teje o klysh , o zagar ,

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?