“Street Style”, në javën e modës në Milano!

February 26, 2018 10:13

“Street Style”, në javën e modës në Milano!

Java që lamë pas ishte edhe java e modës në Milano.U pasqyruan të gjitha koleksionet e reja nga markat më në zë,modelet më të kërkuara sfiluan dhe kënaqën sytë e të gjithëve fatlumëve që ishin prezentë.

Por një pjesë shumë interesante e kësaj jave,është edhe ajo çfarë quhet ‘stili i rrugës’,ose ndryshe ‘street style’.

Ne do t’ju paraqesim më poshtë veshjet më të bukura dhe që kanë tërhequr vëmendjen rrugëve të qytetit të modës.

a.k/dita

February 26, 2018 10:13
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim