Stresi sërish nën stres! Reperi përfundon në komisariat pas kontrollit në banesë

April 13, 2018 11:33

Stresi sërish nën stres! Reperi përfundon në komisariat pas kontrollit në banesë

 

U mendua se të gjitha aventurat e reperit Arkimed Lushaj me policinë morën fund pas fejesës së tij me të dashurën Kejsi.

Por reperi i njohur me emrin ‘Stresi’ është bërë sërish n ë telashe pasi është ndaluar nga Policia e Tiranës.

Burime nga policia raportojnë se pas një kontrolli të ushtruar në banesën e tij, uniformat blu kanë shoqëruar për në komisariat Stresin.

Ende nuk dihen motivet e shoqërimit, ndërsa mësohet se efektivët kanë kontrolluar shtëpinë e tij dhe dyshohet se mund të kenë gjetur diçka të jashtëligjshme.

Jo zyrtarisht burimet thonë se “këngëtari është duke u verifikuar”.

Raportimet e para flasin se ne lokalin ku po qëndronte mbrëmjen e djeshme Stresi dhe disa të tjerë, u gjet kokainë.

Stresi dhe partnerja e tij Kejsi kanë vetëm dy muaj më parë zyrtarizuan me fejesë lidhjen e tyre 4-vjeçare.

a.s/dita

April 13, 2018 11:33
Komento

2 Komente

  1. ela April 13, 11:53

    futeni brenda qelbesiren,banditin e berishes ,si mo keta rrugac pa asnje merite u bene te njohur prej akteve rugacerie,prej vajzave qe kane qene ”morte de fame” dhe u pergjeruan per keta qelbesira.pastaj tere jeten paret i kane be me drog dhe prostitita dhe vrasje.qerohini qelbesirat

    Reply to this comment
  2. pissi April 13, 12:41

    nje njeri shume negativ dhe i flliqur qe te krijon neveri habitem si e pranojne televizionet te jape kenget e tije.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*