Studenti godet rojen, shkoi me vonesë në konvikt

February 21, 2016 21:02

Studenti godet rojen, shkoi me vonesë në konvikt

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 23 vjeçar, student në Tiranë, pasi ka goditur rojen e konviktit, pasi ky i fundit nuk e ka lejuar të hyjë brenda pasi kishte kaluar orari.

Ai e ka goditur rojen me grusht e më pas është larguar.

Roja ka bërë denoncimin në polici dhe studenti është në kërkim.

February 21, 2016 21:02
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin