Stuhi dhe shtrëngata gjatë natës, kapriçot e motit vazhdojnë edhe sot

June 23, 2018 09:30

Stuhi dhe shtrëngata gjatë natës, kapriçot e motit vazhdojnë edhe sot

Pas reshjeve të natës me stuhi dhe rrufe duket se e shtuna do të jetë me vranësira të shpeshta që do dominojnë të gjithë territorin.

Më të dendura do të jenë pasditet ku priten rrebeshe shiu në veriperëndim dhe juglindje, por shira të izoluar rrezikojnë dhe zonat qendrore.

Temperaturat e ajrit ulen në veri dhe qendër, por rënie më të lehtë do të ketë në jug duke luhatur vlerat termike nga 10 në 28 gradë Celcius.

o.j/dita

June 23, 2018 09:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*