Stuhi ere në kryeqytet, rrëzohet edhe pema e Vitit të Ri në Sheshin Skënderbej

January 6, 2020 00:07

Stuhi ere në kryeqytet, rrëzohet edhe pema e Vitit të Ri në Sheshin Skënderbej

Një stuhi ere ka përfshirë kryeqytetin pasditen e kësaj të diele.

Çadra lokalesh, por edhe disa pemë janë rrëzuar në zona të ndryshme të Tiranës duke krijuar probleme në qarkullim.

Era e fuqishme ka rrëzuar edhe pemën e Vitit të Ri në sheshin “Skënderbej” .

Për fat të mirë nuk ka patur persona të lënduar.

 

d.a. / dita 

January 6, 2020 00:07
Komento

8 Komente

 1. agim January 6, 00:08

  Pas tërmeteve nga nesër në televizionet e qeveriut do dëgjoni:”Edhe era e fortë nuk parashikohet.”

  Reply to this comment
 2. lorenc January 6, 00:09

  Po mendoj sikur në mes ksaj ere, të bie dhe një 5.5 ballsh! Njerzit rrin brënda apo dalin jashtë!

  Reply to this comment
 3. andis January 6, 00:14

  pashe kete rrezimin e pemes dhe mu kujtu moma qe i ndrifte shpirti aty ku o kur thonte: kta mut komunistash sdine me nderty nje hale dun me bo shtet kta bythpalame

  Reply to this comment
  • Migena January 6, 00:15

   Ah çia ke fut kot o Andis. Me sa po na shohin sytë, e vetmja epokë ku kishte shtet ky vend ishte pikërisht ajo e komunistëve. Nëse e ke fjalën për këta të sotmit e Ramiut që qeverisin apo për ata të djeshmit e Saliut, vetëm me komunizmin nuk kanë të bëjnë. Po as plaka jote e ndjerë nuk do ta ketë patur fjalën për këta, po hajd mo se ne shqipot qerratain kemi bërë gjithë jetën, brenda e jashtë vendit, ndaj jemi këtu ku jemi. Rrofshin qerratenjtë o Andis, ti dukesh që i njeh mirë

   Reply to this comment
   • ? January 6, 00:57

    Migena kush je ti mbesa e Muho Asllanit, apo e bija e Lenka Cukos?

    Reply to this comment
    • Migena January 6, 07:59

     Eh sikur te isha.
     Do isha bere drejtoresh gjekundi dhe do jetoja tani ne Amerike me parate e vjedhura

     Reply to this comment
     • ? January 7, 13:40

      ti duhet te jesh noi Migena tjeter se sikur bie pak ne kundeshtim me cfare ke thene me siper.

 4. Zigur Qarri January 6, 00:44

  Shenjë e keqe fillimi i 2020-tes per Erion Makiavelin.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim