Styling i ri i Nora Istrefit

April 27, 2014 20:18

Styling i ri i Nora Istrefit

Këngëtarja kosovare Nora Istrefi ka postuar në rrjetet sociale foto të saj, të cilat tregon edhe look-un e saj të ri.

Me flokë të shkurtër kaçurrele dhe të drejta, me buzëqeshje të ëmbël ajo u ka thënë fansave të saj që jeta është e bukur kur buzëqesh.

Me veshjet e saj që ia tregojnë më së miri trupin me forma seksi, Nora është komentuar dhe ka marrë pëlqime të shumta.

rrrrrrr

 

April 27, 2014 20:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*