Suedi-Itali, sfida e bashkëshorteve: Trupa seksi dhe sy të akullt…

November 10, 2017 11:12

Suedi-Itali, sfida e bashkëshorteve: Trupa seksi dhe sy të akullt…

Nga ndeshja mes Italisë dhe Suedisë kanë mbetur edhe pak orë. Dy kombëtaret do të diskutojnë mes tyre pjesëmarrjen në Botërorin e Rusisë, për rrjedhojë tensioni është shumë i lartë.  “La Gazzetta dello Sport” ka menduar të zbusë disi atmosferën përmes imazheve të bashkëshorteve të lojtarëve.

Partnerja e Lindelof – mbrojtësi i Manchester United – Maja Nilsson është një eksperte e marketingut që shkruan edhe për blogun suedez “Femme”.

regregy

Kalojmë te Chiara Biasi, lady Zaza ju lë pa fjalë…

Chiara_Biasi_9

Bashkëshortja e Mikael Lustig mbrojtësit të Celtic-ut nga 2011, Josefine është sigurisht mes femrave më tërheqëse të kësaj liste.

lustig1okok

Michela Persico: partnerja e Rugani-t.

Michela-Persico-e1462022992630-625x350

Të dielën e kaluar u zhbllokua ndaj Torino-s. Jemi duke folur për Rohden, partnerja e të cilit është vërtetë e mrekullueshme. Ajo, është Elin Fransson.

rohden1okok

Fjalët janë të tepërta për të komentuar bukurinë e Jessica-s, bashkëshortes së Ciro Immobile-s.

jessica_immobile_23

E mrekullueshme edhe bashkëshorja e Oscar Hijeamrk, Elin Was. Fiziku i saj është pak të thuash perfekt.

hijlemark2okok

Rikthehemi sërish tek Italia, ku shkëlqen partnereja e Davide Astori-t, Francesca Firoetti.

download

Partnerja e Niklas Hult: po flasim për Rebecca Thel, një nga bashkëshortet më joshëse të kombëtares suedeze.

hult1okok

November 10, 2017 11:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*