Suedia “pushtohet” nga Zombit

August 20, 2017 18:41

Suedia “pushtohet” nga Zombit

Skena horrori u krijuan nëpër rrugët Stockholm-it ndërsa të gjallët “e vdekur” marshonin në rrugë për konkursin e “Ecjes së Zombit”

Nuk kanë qenë të paktë personat që i janë bashkuar evenimentin, duke u shndërruar në të “vdekur” vërtetë të frikshëm.

Konkursi ka marrë shtysë nga një eveniment i ngjashëm në Amerikë dhe prej 11 vitesh zhvillohet edhe në Suedi.

August 20, 2017 18:41
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim