Sulm me armë në Kanada, 4 të vdekur

August 10, 2018 14:06

Sulm me armë në Kanada, 4 të vdekur

Të shtëna me armë janë dëgjuar në Fredericton të Kanadasë, teksa raportimet e para flasin për disa viktima.

Vetë policia e qytetit shkruan në Tvvitter se mund të konfirmojë të vdekur, por mediat atje flasin për të paktën 4 të tillë. Policia është ende në vendngjarje teksa ka bërë thirrje të shmanget zona mes Brookside Drive dhe Main and Ring Road.

Nuk dihen ende arsyet apo si ka ndodhur ngjarja teksa priten të tjera raportime.

o.j/dita

August 10, 2018 14:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim