Sulm me armë në Lezhë, plagoset 47-vjeçari

July 11, 2017 09:11

Sulm me armë në Lezhë, plagoset 47-vjeçari

Nje person ka mbetur i plagosur me arme ne Lezhe ne rrethana ende te paqarta. Policia e Lezhes ben me dije se eshte njoftuar ne oret e para te mengjesit se persona te paidentifikuar në fshatin Kalivaç kane sulmuar me arme shtetasin A.Gj. 47 vjeç.

Në vendngjarje menjëherë ka mbërritur grupi hetimor, që ka kryer të gjitha veprimet hetimore e proçeduriale për identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Lezhë , vazhdojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave e motiveve të ngjarjes.

July 11, 2017 09:11
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim