Sulm me armë në SHBA, qëllohet gruaja shtatëzënë

June 4, 2018 13:43

Sulm me armë në SHBA, qëllohet gruaja shtatëzënë

 

Të paktën 5 persona u qëlluan me armë gjatë kohës kur po shikonin një ndeshje futbolli në Dallas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Mes personave që u qëlluan është edhe një grua shtatzënë, e cila u dërgua me urgjencë në spital.

Foshnja është gjallë, bëjnë me dije mediat amerikane, kurse nëna ndodhet në gjendje të rëndë.

Mediat amerikane thonë se turma e njerëzve po kalonte në fushën e futbollit përpara se të dëgjoheshin të shtënat me armë.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë të paqarta. Asnjë person i dyshuar nuk është shoqëruar nga autoritetet amerikane.

l.h/ dita

June 4, 2018 13:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*