Selami: Sulmet e PD ndaj Arvizu, personale. Me armët kimike, humbëm një rast. Faji i Ramës

January 8, 2014 11:09

Selami: Sulmet e PD ndaj Arvizu, personale. Me armët kimike, humbëm një rast. Faji i Ramës

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Eduard Selami, në një intervistë dhënë dje për “Zërin e Amerikës”, i cilëson deklaratat dhe sulmet politike të kësaj partie, ndaj ambasadorit amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, si akuza personale të tyre, dhe që s’kanë të bëjnë aspak me frymën pro amerikane që sipas tij, ekziston në PD.

“Për mua, kjo më tepër është në rrafshin personal, pak më shqetëson. PD-ja është një parti e krijuar si parti perëndimore, e vlerave perëndimore, me një ndihmë të jashtëzakonshme pro amerikane. Kanë qenë institute amerikane që na kanë mbështetur që në fillim, nga figurat më të mëdha që na kanë mbështetur, që nga Xhorxh Bushi I, etj., ndaj nuk ka asnjë antiamerikanizëm brenda PD-së. Deklaratat personale të dyanshme unë gjykoj se duhen parë në vështrim më të kujdesshëm, pasi nuk është kjo fryma që dominon në PD. Ajo është një parti pro perëndimore dhe amerikane, dhe në këtë pikë, mendoj se unë jam shembulli më i qartë për këtë gjë, jam shqiptar dhe jam amerikan dhe, jam krenar për këtë gjë”, theksoi Selami.

Ndërsa i pyetur lidhur me marrëdhëniet mes SHBA-së dhe Shqipërisë, deputeti demokrat fajësoi Kryeministrin Edi Rama për tërheqjen e Amerikës nga këto marrëdhënie pas vendimit të tij për armët kimike.

“Vendimi i marrë për armët kimike mendoj që ka qenë një zhgënjim për administratën amerikane dhe në këtë drejtim mendoj që ne humbëm një rast, Shqipëria humbi një rast që kryeministri aktual nuk e trajtoi këtë problem siç duhej trajtuar, me seriozitetin dhe përgjegjësinë që i takonte. Nuk i dha mundësinë shqiptarëve që t’i japë një vendim të bazuar mbi fakte të drejta dhe mendoj që ka një lloj tërheqje në këtë marrëdhënie (SHBA-Shqipëri). Fatkeqësisht, faji është i Kryeministrit Rama”- u shpreh Selami.

January 8, 2014 11:09
Komento

34 Komente

 1. Naftetar Vjeter January 8, 11:50

  PO po ca thote ky akuza personale pse njerz te rruges jana ata po dhe une ctheme keta jane me keqe se njerzit e rruges po nuk mbulohet m… me shurre o Selam.

  Reply to this comment
  • jari January 8, 13:31

   ore Selam, po ju dolet e kundershtuat ardhjen e armeve kimike, si qenka Rama fajtori??!!
   Si esht e mundur qe sa her japni gojen, nxirrni vetem m…??

   Reply to this comment
  • Pilo Lala January 8, 22:41

   Pse nuk doli ky Pinoku ne mbeshtetje kur ishte momenti?
   Pune e rende taksia, i ka marre jeten, kushedi si i ka pasur balestrat dhe amortizatoret.
   Kur shkundesh shume, edhe trute rreshkasin poshte , dhe shkojne midis kembeve.

   Reply to this comment
 2. roshi ke qoshi January 8, 12:02

  A Daku po Luli dhe Berisha qe te dy kryetare te asaj partie qe ti po flet dolen ne bulevard dhe demostruan kunder armeve kimike derisa i perzune apo harrove.Plere

  Reply to this comment
  • derdimeni January 8, 12:25

   Puna është se ky vuan nga sëmundja e gjumit.Akoma flen në këmbë,asht një zakon që e ka marrë kur ishte n’Amerikë.

   Reply to this comment
 3. agroni January 8, 12:14

  O rosho, po nuk i tha berisha arvisut bjere armet, po i tha EdiRama, dhe ketu eshte e gjithe loja, se i tha bjerini tek ne, dhe me pas i tha jo, kjo do te thote dhe eshte e sigurt qe ky rrk kryeminster qe kemi tani nuk di te beje politike, se nuk eshte per kete pune, ah per te kenduar po, per te kenduar te merr ne qaf, sidosmos ate kengen zhurm zhurm oh oh oh sa zhurm, ose ate te fajes. po faja ne fakte mbante brekushe si kryemistri yne tani. qe ka per te rene nga fiku, por jo si top llastiku, po si kallam neoni e do te behet copa copa.

  Reply to this comment
 4. agroni January 8, 12:15

  .

  Reply to this comment
 5. nasruddin January 8, 12:16

  NA RUAJT O ZOT NGA POLITIKANE TE TILLE!

  Eduard Selami me deklaratat e tij tregon qe jo vetem ka shitur “bythen”, familjen dhe moralin por kerkon te shese edhe Vatanin per LEKA dhe pushtet duke bere SERVILIN e SHBA-s dhe duke dale kunder qendrimit zyrtar te PD-se per LHL-te e Asadit. Mesiguri dikush i ka premtuar dhe i ka fryre ne vesh qe te flase keshtu kunder Saliut dhe Lulit, sepse SHBA-s po kerkojne si cifuti ne shkretetire nje vend ku te shkarkojne nga anijet LHL-te e Asadit pavaresisht deklarimeve qe asgjesimi i tyre do te kryhet ne Mesdhe. Dhe vendi me i pershtatshem mbetet perseri Shqypnia sepse ASKUJT ne Bote nuk i plas per shqyptaret qe i konsiderojne si nje fis Afrike ZULU qe dine vetem te vajtojne cdo 29 nentor Komandantin e tyre Legjendar Enver Hoxha, i cili kishte mbushur lumenj me gjak njeriu gjate sundimit te tij.

  Reply to this comment
 6. poprapo January 8, 12:30

  zoteri selami,ish kryetar i partise demokratike? sikur e kishte fshire statusin e kryetarit berIsha ku deri para pak muajsh figuronte ai si kryetar i vetem per 22 vjet…njese selami eshte thjesht nje ish kryetar, nje ish deputet, eshte thjesht nje ISH dhe si ish po thote vetem mendimin e tij nje anesor mbi disa qeshtje …sepse nje dimensionale dhe militanizem ka qene gjithomone pikveshtrimi i tij…keshtu qe ta leme te llape , them te llape sepse kur flitet flitet me vend ndersa ky perdor vetem gjuhen

  Reply to this comment
 7. prenge sherri January 8, 12:37

  o lomo te ka dale gjumi shume vone ty te duket se duke shkruar ndinje artikull i rregullove marredheniet me shaben dhe fajein e paska pase edi rama hajde llogjike hajde prandaj pd eshte shkolle nate lum pd qe te ka.

  Reply to this comment
 8. ali January 8, 13:02

  Tipa te tille si ky makinalaresi i N/Y , me emrin Eduard Selami jane me te rezikshem se sa
  vete protagonistet e sulmit ndaj ambasadorit ARVIZU sepse perpiqet t’i jape ngjyre perso-
  nale ketyre sulmeve dhe jo si nje orientim i PD ?! Ky qendrim eshte sa hipokrit aq edhe mash-
  trues. ! Por ajo qe eshte me te vertete indinjuese qendron ne faktin qe Ky dredharak maskara
  perpiqet qe t’ja hedhe fajin Edi Rames persa i perket armeve kimike , kur gjithe bota e di se
  Sali Berisha , Lul Basha , etj. bene nje mal me deklarata kunder armeve kimike . Ishin pikerisht
  keta qe e sabotuan ceshtjen e armeve kimike dhe jo Edi . Por ajo qe te ngjall neveri te tejskaj-
  shme qendron ne deklaraten e tij plot hipokrizi kur tha se ”Shqiperia humbi nje shans te madh
  qe nuk pranoi armet kimike dhebse fajin per kete e ka Edi Rama ,, ! Cfare kujton ky bufon i Saliut
  dhe i Lulushit se me gjithe mend i hane keto genjeshtra. amerikane ? Cfare kujton ky intrigant
  se ambasadori Arvizu nuk e pa me sy qendrimin e bandes se Saliut e Lulit qe ky i fundit mohoi
  pa as me te voglin sens pergjegjesie se nuk kishte biseduar me ambasadorin Arvizu per armet
  kimike ! Ky eshte nje turp qe Selami nuk mund ta laje me nje deklarate per ”Zerin e Amerikes,,
  Z. Selami trego nje pike ndershmerie sepse sot mjetet e komunikacionit jane aq te shumta e
  te shpejta sa qe pa e nxjerre Ti mire fjalen nga goja e merr vesht e gjithe bota shqiptare dhe
  deklarat e juaja ne ate kohe per armet kimike , qe nuk late gje pa thene kunder tyre e SHBA-se
  i kemi te frsketa edhe tani qe po shkruajme keto rreshta . Prandaj mos u perpiq te mbulosh
  diellin me shoshe se behesh shume qesharat me diasporen shqiptare ne Amerike qe te njohin
  aq mire !!!!

  Reply to this comment
  • shqiptar January 9, 09:50

   @ Ali
   pse harxho energji kot te lutem se po shtoj dhe dicka tek keto (arsyet) te tuat…..
   Nuk e di Amerika qe pa Salen ska PD se PD eshte e Sales dhe pa thene Sala nje fjale dhe ky Selua nuk hapte dot gojen por me vjen keq per kete te shkretin Selam se Amerika e di qe Sala do me rregullu pipzat por ky shko e ben tellallin e Sales atje pra i nderuar Ali mos u lodh shume se jane gjera qe te gjithe i kuptojne dhe pa fol ky Selua.Rrespekte mos harro qe Selua ka shkuar qe te paguaj ato 400 apo 500 dollaret qe i keshte borxh dentistit si njoftonte para ca muajsh e nderuara gazeta dita Dhe njehere Respekte per ty

   Reply to this comment
 9. ali January 8, 13:14

  Zoti Goni, te rekomandoj te lexosh fabulen : ”dhelpera dhe ‘hallatet, e dashit,, ! Me duket
  se kjo eshte fabule e Ezopit grek ?! Ne ate krah flije se Edi do bjeri si ”kallam neoni,,. Po
  Ata qe i dhane nje milion ”shqelma bytheve,, PD , mos valle do rrine e do bejne sehir dhe
  nuk do ta mbrojne voten e tyre sepse na paskin frike banden e Sali Lul Berishes ?!

  Reply to this comment
 10. ali January 8, 13:23

  Nga deklarata e ketij myteberit ne ”Z. A” del se po te ishte Saliu ne pushtet do t’i kishte
  marre armet kimike pa pyetur jo vetem popullin shqiptar qe per kete njeri nuk ka ekzistuar
  kurre por as banden e tij qe e quan PD !

  Reply to this comment
 11. Malo January 8, 13:25

  Kur isha i vogel, nena me thoshte “merri keto letyrat dhe hidhja qenit”. Qe nga ajo kohe kane kaluar shume vite dhe pothuajse fjalen letyre e kisha harruar. Por, ja vjen nje dite dhe me fanitet perseri dhe e gjeje si te pershtatshme plotesishte per disa deputet te PD qe skan asgje shqiptare. Qe nga data 23 qeshor, pa pushim, pa snje llogjike, pa asnje material argumentues, disa deputet te PD flasin pa pushim, pa piken e turpi, per te gjitha ato prapesi qe kane bere deri dje vet, kur ishin ne pushtet, duke u perpjekur tja bashkangjithn posites se soteme. Po a nuk kane nje pike ndergjegje qe duke vepruar keshtu ofendojne rende popullin.
  Ky qe lante makina deri dje ne Amerike akuzon kryeministrin se beri gabim qe nuk i pranoje armet kimike. Po ne qe mendojme se veprimi per mos pranimin e armeve kimike, eshte i vetmi akt i qeveritareve te pas viteve 1990 qe tregon se ne jemi shtet i pa varuar dhe vendosim sipas mundesivbe, deshirave, objektivave dhe interesave kombetare. Te gjithe kryeminitrat e tjera te kesaj periudhe jane treguar sahanlepires te te huajve dhe kjo ishte nje fatkeqesi e madhe per kombin tone. Prandaj keto letyre deputet e intelekktuale do benin mire te mbyllnin gojen dhe te hane ato para harram qe i paguan piopulli.

  Reply to this comment
 12. miri January 8, 13:43

  prap ke pi mer pall tkam thone mos pi esell pa meze.

  Reply to this comment
 13. shqipatri January 8, 15:06

  tani flasine qe ishte rasti i humbure per shqiperine ndima qe i dha amerika me armete siriane po ky bashke me grupin teroriste antishqiptare slane gje pa thene se moren urdha nga padronete e tyre serbogreke qe shqiperia moste ta fitonte zhvillimin dhe dolene ne protesta tani ky teroriste dele e thote qe humbeme nje shanse shpetuane kokene tye saliu me lulin e selamine me shoke dhe zhdukene populline qe skllaeve ka qene e skllave ngelene se keta terorista te politikese pere sherbimete qe bejne per zhdukjene e shqiperise po vjedhine e jetojne ne lukse dhe shikoni si i mbrojne prokurore e gjyqtare te gjithe te pafajsheme dhe pse ka fakte te tmershme vjedhjeje e krimi nga keta politikane maskarenje

  Reply to this comment
 14. Mark uk January 8, 17:32

  O militaruca te bler me 2000lek deri kur do rrini pa thene se fajin e ka Rama.

  Reply to this comment
 15. Horri i Bulevardit January 8, 18:15

  Selami mundohet te tregohet proamerikan, mbas pilafit, por asnjehere nga rikthimi i tij ne PD-ne e Saliut, seshte ndjere dhe tani duke e ditur se kryetari i toj de jure Lulka eshte thirrur ne ambasade per kete ceshtjen e armeve kimike dhe ka dhene fjalen, se sdo te kete kundershtime nga PD-JA, Selami kerkon te fajsoje Ramen, se Selami kujton se Saliu do ta marre me te mire.

  Reply to this comment
 16. Dede January 8, 18:37

  Jam shume,shume dakort me z.Ali. Sikur te ishte krimineli, hajduti, injoranti, vampiri, mashtruesi, spiuni, shitesi i trojeve shqiptare, tradhetari me i madh i historise se popullit shqiptar Sali Ram Berisha ne pushtet, pa as me te voglin dyshim, qe ai do ti merrte armet kimike te Sirise per demontim ne Shqiperi, dhe nuk do ta rruante fare per popullin, sic veproj kryeministri i ri z.Rama, vetem e vetem qe te rrije ne pushtet felliqesira, madje edhe mund te ia marre fagotin cdo politikani te huaj, vetem per kete qellim, gje qe vertetuer katerciperisht nga te gjithe shqiptaret e ndershem, qe duan Shqiperine si Europa, te majte apo ta djathte qofshin.Mjere ky popull ke ka pase ne politike keto 23 vite, te gjitha te humbura.

  Reply to this comment
 17. Pac Martini January 8, 19:28

  Ky qe jep mende dhe ishte njeshi i PDse qe la nje karrier te shkelqyer ne Amerike si shofer taksie ,te len te kuptosh se te tille koka te medha dota kishin ba kte vende me kohe .

  Reply to this comment
 18. Aliu nga Selenic January 8, 19:33

  NE SHQIPTARET ASNJEHER NUK KEMI DASHUR VETEVETE TONE.!

  Cdo njeri e don veten e tije.Pore kjo nuk eshte e mjaftueshme.Madje kjo eshte edhe e pa sigurte.Po perse.? Se qe te duash veten ne radhe te pare duhet te dishe si duhet te duash veten tende.!.
  Ne shqiptaret kaluam nga shteti i centralizuar ne demokraci.Po c`fare ndodhi. Po si e deshem demokracin si deshem vete tone.
  Shume keq madje ju kundervume ne te gjitha aspekte jetes sone.
  1.Ne radhe te pare neve luftuam me thoj e me shpirte kunder vetevets sone po ku
  ne shketrrimin e te gjith ekonomise me pretekstin se kjo pasuri ishte e komunizmi.
  Bota na ndihmoi pore neve ase nuk e deshem ndihmen e botes ase nuk e deshem veten ton. Ma ato para qe dergonte bota shqiptarve u thane.:Pini Burre sa te mundeni se ne drejtojme bota na ndihmon. Asistence ne vend qe te rikoperohej ekonomia ajo vazhdonte te prishe e te shkatrrohe c`do dite.Kjo deri sa pas 23 vjetve neve jemi poshte niveli zero.
  2. Nuke e deshem veten tone e shkatrruam edhe familjen.Jo pak femra te reja shqiptare sote jen ne rruget e botes prostituojne.Ato i derguna njerzit e tyre.I dergo komshiu i tyre, i dergi burri i tyre, i dergoi kunati, kushuriri, burri e deri dhe babai i tyre. Sa turpe.
  3. U droguam u trafikuam, u vrame dhe u nbytem ne detet dhe c`fare si beme vets sone. Bota bame t`na ndihmojne ndersa ne shqiptaret kunder vetes sote dhe botes ne shqelem.
  PASE 23 VJETVE VJEN NJE SHANSE KJO TASHEM NGJAU SI” KUTIA E PANDORES.”
  Po perse ore vella ngeli keshtu.?
  Se ne shqiptaret nuk duam veten tone, madje arritem deri atje kku ashtu sce tha edhe z.Rama. Obamen e krahasuam me Asadin ndersa Amerike me Sirine. Sa turp!. Ja pra qe neve nuk dijme te duam veten tone.
  Po perse nuk e ditem ta duam? .
  Se degjuam dike.! Ai tha mos se do te “shfarosni” Dhe ne i besuam me shume atij qe rrin prapa kuicave se sa partneri tone strategji.
  Keshtu ka ndodhur disa here me ne . Ka ndodhur edhe me levizjen e Haxh Qamilit.
  Duke analizuar kete fakte ne kohen e vete Edith Durham shkruante” “Kryengritje e rebelve qe pergatitur nga armiqte e shqipatrise…… Vetem athere kure grekrit filluan shkatrrimin e plote te myslimanve dhe te fshatrave te tyre, te shoqeruar me cdo lloi mizorie , myslimanet fatezeze te Tiranes kuptuan kurthinne te cilin kishin rene.E.Durham .
  Si thoni juve te dashur komentues .Ku jemi tani. Pas protestes se qyteruar ngele pase tradhetia njelloi si ne kohen e Haxh Qamilit. Te gjith tani e kuptuam se c`beme pore ata qe e pergatiten kete menxyre kaqe u desh atyre.! Ata e dijen mire se ne politike nuk folet dy here kur eshte fjal per te vendosur per nje problem kaqe te madhe.
  Pra ja qe ne shqiptaret edhe ne kete raste nuk ditem te duam veten tone. Aqe mme teper qe neve degjuam ata qe qendrojm prapa kuicave dhe jo ata qe na dhene doren disa here.
  Ne keto kushte neve kurre nuk munde te behemi nje Izrael i dyte se neve nuk dijm de duam veten tone. Se neve asnjehe nuke degjojm miku pore degjome armikun.Per pasoje dhe kjo ngjarje ngjau si dy pika uje me kryengritjen e Haxh Qamilit.

  Reply to this comment
 19. Xhimi January 8, 19:47

  Po dhe ti mendimin personal po jep. Pse nuk del kryetari i partise ti thote keto shprehje?
  Jeni mesuar te tribloni. Per te thene keto fraza kujt i ke marre leje SB apo LB?

  Reply to this comment
 20. MARKO January 9, 00:03

  Paska pjerdhur fare nga trute dhe Selami. Ka shkuar per selamet.

  Reply to this comment
 21. Aliu nga Selenic January 9, 00:39

  Mark Uk. Deri kure ti o i shitur pa asnje leke nuk do te thuash te verteten.? Ato nuk i pengoi Rama pore i pengoi Berisha. Ambasadori Arvizu deklaroi.Basha shkeli vijen e kuqe. Po perse e shkeli.?Se Basha e dinte me gjith Berishen qe po te merren ato LHL-te shqiperia do ta kapercente krizen dhe mbrenda nje viti do te ngjitej larta sa nuk eshte ngjitur per 23 vjete. Ket fakte e dinte mire Berisha ndaje dhe prapa kuicave ngriti ca injorante te cilet pa ditur fare se c`po bejen u hodhen ne proteste.! Ja pra qe autori kryesor qe nuk e lejon shqiperin te ece perpar eshte Berisha dhe jo Rama. Kete fakte ti nuk e thua se keshtu jen te gjith ju te PD-se. Vet Berisha i doli prese SHBA-ve dhe p[o vete Berisha kerkon t`ja hjedh fain Edi Rames. Po keto gjera jen te filmuera o Mark Uk se vetem uki hane keshtu sice beni juve.
  Pra si te gjitha te kecijat e tjera te ketije vendi edhe kjo e LHL-ve eshte produkte i dores tradhetar te Sali Berishes.!
  Me kote mundoheni ta shesni tek te tjeret kete produkt tradhetie jo vetem nda SHBA-ve pore edhe ndaje sheiperise.!

  Reply to this comment
  • nasruddin January 9, 09:53

   Po harrove o Liu Firifiu Miku “Rrezikun Anglo-Amerikan per Shqypnine” te Komandantit Lengjendar Enver Hoxha? Sepse nastradini nuk e ka harruar pasi e ka perkthyer faqe per faqe ne qeline e burgut me patllake ne koke. Po ta kesh harruar nxirre vepren famoze te BOSIT tend nga poshte jastekut qe fle, qe te rifreskosh kujtesen dhe te mos i besosh “bamiresive” te Imperializmit Amerikan qe duan te na falin “karamele” me LHL-te e Asadit sikur te ishim nje fis kanibalesh prej Afrike ZULU.

   Po deshe merri LHL-te e Sirise dhe futi ne Selenicen tende, por mos na detyro ne, tironcave denbabaden te helmojne Vatanin.

   Reply to this comment
 22. ali baba durres January 9, 01:04

  ku i gjen PD kto kokrra pash zotin! Na myten selamnat,imamnat,e llojlloj koqesh,na katandisen per ibret e vahdojn e flasin akoma!

  Reply to this comment
 23. Dardhari January 9, 01:17

  O Kryetar I PDse e more vesh qe ne ny york eshte rritur pagesa minimale hajde shpejt se bashke me tipet do maresh me shume se sa te jep berisha qe ti mbledhesh pordhet qe si mban dot !

  Reply to this comment
 24. gjon cima January 9, 08:40

  Ne Boten e Lire ky zotni ka arritur ne karriere te shese (vetem) auto te perdorura. Mbas dhurates se pozites si deputet nga Berisha tani ai premton leadership drejt Ekonomise se Tregut dhe te ardhmes se ndritur?

  Reply to this comment
 25. Mark uk January 9, 09:37

  aliu nga seleniga:Per hatrin tend po e quaj se perseri fajin e ka Berisha per armet kimike.Po per gjith ket katrahur qe po behet ne vendin tone perseri faji eshte I Berishes.Pse nuk e beri Rama ashtu sic shkeli kushtetuten per kodin civil nuk vendose edhe per ket me qene se numrat I ka.Po pensionet e parat e te semurve invalid pse nuk ju a dha.Po cmimet qe I rriti I kujt eshte faji.Nuk ka njeri ne Shqiperi qe nuk fajson qeverin Rama nga qe I ka numrat per te bere cfar te done ashtu sic ka bere kur ka pasur interesin e vete,Dua te pyes ju personalisht per deri tani si e vlersoni qeverisjen.Mbylli lojrat e fatit e beri mire po u happen perseri.Pervec luftes politike as gje qe te bjen ne sy nuk ka bere.Gjat kasj qeverisje ndodhi ngjarja ne Drenov qe as ne vendet ma te pa zhvilluara veshtire se ndodhe.Grabiten e dhunohen kambistat diten per diell dhe ikun nga Durresi ne Lac e policia ben sikur po I ndjekun,kapin makinen ashtu sic kapen mushkat ne kufirin Grek.

  Reply to this comment
  • Horri i Bulevardit January 9, 10:46

   O kamikazi Saliut, Rama ska shkelur asnjehere kushtetuten, sic e ka shkelur Saliu mbi 30 here ne 8 vjet qeverisje, qe cdo gjykate kushtetuese me e pakta.
   , do e kish hequr nga posti.
   Rama coi nje ligj ne parlament u votua, gjykatesit e Saliut u nxituan, ta bllokojne, para marrjes se statusit, por tani kane mbetur ne nje ngerc, se bejne dot ligj, se keta gjykates te Saliut, qe duhet te mbrojne kushtetuten, kane shkelur hapur kushtetuten.
   O Mark Uk, se ke aftesine te debatosh me komentues serioze, sidomos me Aliun prej Selenice.
   Mos e lodh vehten, se ne Tirane mund te vine shume, mund te blejne diploma, por diturine smund ta blesh, se duhet koke,duhet te mesosh.

   Reply to this comment
 26. ........ January 9, 10:17

  Selam po car wash kishte ndonje cike pune? Apo qe kure ike ti iken dhe shoqeria gay.

  Reply to this comment
 27. Aliu nga Selenic January 9, 18:23

  FLM O Bulevardi me vjen rende ta them fjalen e par se nuk e meriton pavarsishte se e di ku rrah Cekani.!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*